Halsey, Türkçeyi ilerletti: Tombalak bebe!

Türk sevgilisi Alev Aydın ile birlikteliğinden kısa bir süre önce Ender Ridley adını verdikleri bir erkek bebek dünyaya getiren ünlü şarkıcı Halsey, oğlunun odasının fotoğraflarını paylaştı. 26 yaşındaki Halsey, duvarında "Ender" yazılı olan odanın fotoğraflarını, Instagram sayfasında paylaştı.

Haberin Devamı

Ünlü şarkıcının "Evet... İşte böyle bir şeye benziyor" diye yazdığı paylaşımına sevgilisi Alev Aydın'dan "That tombiş life" (Bu tombiş hayat) yorumu geldi.

Halsey, Türkçeyi ilerletti: Tombalak bebe

'TOMBALAK BEBE'
Buna Halsey de "Tombalak bebe" yazarak yanıt verdi.Bir süre önce Türkçe öğrenmeye başladığını açıklayan Halsey'in bu yanıtına Türk takipçilerinden de çok sayıda yorum geldi. Ünlü şarkıcının Türk takipçileri Alev Aydın ile Halsey'e ne kadar tatlı olduklarını belirten yorumlar yazdı.

Halsey, Türkçeyi ilerletti: Tombalak bebe
HAMİLELİĞİNİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU
Gerçek adı Ashley Nicolette Frangipane olan Halsey, bu yılın başında Türk sevgilisi Alev Aydın'dan bir bebek beklediğini duyurmuştu. 26 yaşındaki Halsey, Türk sevgilisi, senaryo yazarı Alev Aydın'dan bir bebek beklediğini bir Instagram paylaşımıyla duyurdu. Gerçek adı Ashley Nicolette Frangipane olan şarkıcı bir dizi fotoğrafını "Sürpriz" mesajıyla birlikte paylaştı. Halsey ile 2019 yılından bu yana birlikte olduğu belirtilen Alev Aydın, Small Shots (2017), Controller and HipMen: Los Angeles (2017 filmlerinin senaristi olarak biliniyor.

Halsey, Türkçeyi ilerletti: Tombalak bebe
YÜZDE 11 TÜRK ÇIKTI
Müzik dünyasında gerçek adı yerine Halsey'i kullanan ünlü şarkıcı, 18 yaşındayken maddi zorluklarla karşılaştı ve müzik onun için para kazanmanın bir yolu oldu. Kısa bir süre önce Türkiye'ye gelen Halsey, yaptırdığı DNA testinde de yüzde 11 Türk çıktığını duyurmuştu. Halsey, bunun ardından bir yandan Türkçe öğrenmeye bir yandan da baklava yapmaya çalıştığını da sosyal medyadan ilan etmişti. Halsey, anne tarafından İtalyan, Macar, İrlandalı ve baba tarafından Afrika-Amerika kökenli.

Halsey, Türkçeyi ilerletti: Tombalak bebe

'MÜTEŞEKKİRİM'
Alev Aydın ile Halsey'in bebeği Ender Ridley, 14 Temmuz'da dünyaya geldi. Çift, mutlu haberi birkaç gün sonra sosyal medya hesaplarından duyurdu. Halsey, sevgilisi Alev Aydın ve Ender Ridley ile çekilen fotoğrafını "Halsey, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Müteşekkirim. En “nadir” ve öforik doğum için. Aşktan güç almış" notuyla duyurdu.

Halsey, Türkçeyi ilerletti: Tombalak bebe

HEM NOEL'İ HEM RAMAZAN'I KUTLAYACAK
Hamilelik sürecini sık sık sosyal medya hesabından paylaşan ünlü şarkıcı, geçtiğimiz hafta Allure Dergisi'ne konuştu. Samimi açıklamalarda bulunan Halsey, "Çocuğumuz siyahi bir büyükbaba ile Türk büyükbabaya sahip olacak. Hem Noel'i hem de Ramazan'ı yaşayacak" dedi.
Halsey, Türkçeyi ilerletti: Tombalak bebe
AŞK BÖYLE BAŞLADI
2018 yılında Sony Pictures ile hayatını anlatan bir film geliştirmek için ortaklık kuran Halsey, Aydın'ın senaryoyu yazması için işe alındığını ve bu süreçte aşık olduklarını söyledi. Ünlü şarkıcı, "Alev ve ben dört yıldır gerçekten iyi arkadaşız. Ve yıldızlar hizaya girdiğinde ilişkimiz romantikleşti. İkimizin de 'Aman Tanrım! Sen benim olduğum kişisin' dediğimiz çok açıktı" dedi.
Halsey, Türkçeyi ilerletti: Tombalak bebe


Haberle ilgili daha fazlası: