GeriMagazin Hakan Akkaya :Hepiniz Çağla Şıkel’i örnek alın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hakan Akkaya :Hepiniz Çağla Şıkel’i örnek alın

Hakan Akkaya :Hepiniz Çağla Şıkel’i örnek alın
refid:28521914 ilişkili resim dosyası

Ünlü modacı Hakan Akkaya, bakımsız kızları görünce çok sinirlendi...

Podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla yola çıkan Model Of Celebrity jürisi koreograf Banu Noyan, iletişim danışmanı Özgür Aras ve ünlü modacı Hakan Akkaya aylar sonra İstanbulluların karşısına çıktı. Marmara Park AVM’de gerçekleşen elemelerde binlerce genç kız ve erkek, jüriye kendini beğendirebilmek için büyük çaba harcadı.

Elemelere moda dünyasının dahi çocuğu Hakan Akkaya damga vurdu. Ünlü modacı özellikle bakımsız genç kızlara sinirlenerek, “Hepiniz Çağla Şıkel’i örnek alın. İki çocuk doğurdu ama hala taş gibi. Gençler biraz kendinize bakın, bu haliniz ne. Biraz doğal olun, bu kadar boya, dövme, piercing çok fazla” dedi.

Podyumlarda bir numarasının Çağla Şıkel olduğunu söyleyen Hakan Akkaya, “Çağla’nın üzerine manken tanımam. Türkiye’nin en iyi mankeni. Defilelerimin de baş mankenidir” diye konuştu.

Hakan Akkaya :Hepiniz Çağla Şıkel’i örnek alın

Yoğun talep üzerine İstanbul’da gerçekleşen elemelere katılan binlerce kişi arasından seçilen 120 kişi jürinin karşısında ter döktü. Seçilen 20 kişi finalde yarışmaya hak kazandı

False