GeriMagazin Güner Özkul Münir Özkul’un sağlık durumunu anlattı! İşte, Münir Özkul’un son durumu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güner Özkul Münir Özkul’un sağlık durumunu anlattı! İşte, Münir Özkul’un son durumu

Güner Özkul Münir Özkul’un sağlık durumunu anlattı! İşte, Münir Özkul’un son durumu
Abone Olgoogle-news

Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, Kanal D’nin sevilen programı Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Yıllardır yatağa bağlı tedavi gören babasına dair pişmanlıklarını anlatan, hem stüdyodakilere hem de ekran başındakilere duygusal anlar yaşatan Güner Özkul, Münir Özkul'un sağlık durumundan bahsetti. İşte, Münir Özkul’un son durumu!

Yeşilçam'ın unutulmaz filmlerinin usta ismi Münir Özkul’un kızı Güner Özkul, Kanal D’nin sevilen programı Renkli Sayfalar’a konuk oldu. "Babamın öldüğü haberlerini duyunca 'yok canım alıştık buna, yok öyle bir şey' diyorum ama sonra telefonu kapatınca hemen bakıcılarını arayıp 'babam iyi değil mi' diyorum." sözleriyle çıkan haberlere yönelik tutumunu dile getiren Güner Özkul, Münir Özkul'un sağlık durumundan bahsetti. İşte, Münir Özkul'un sağlık durumu!

Tedavisi yatağa bağlı olarak devam eden usta oyuncu Münir Özkul'un kızı Güner Özkul, Renkli Sayfalar’a konuk oldu. Babasının sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Güner Özkul, babasının son sağlık durumuyla ilgili bilgiler verdi. Babasına dair pişmanlıklarını da anlatan Güner Özkul, Münir Özkul’un bazen fiziksel tepkilerde bulunduğunu söyledi.

İşte Güner Özkul'un açıklamaları:

- Yıllarım benim de babamla birlikte o setlerde geçti. Babamın hiçbir filmini diğerinden ayırt edemiyorum. Senaryolar yazılırken de, oluşurken de ben de muhakkak oradaydım.

- Çok sağlam hikayeleri vardı onu hatılıyorum. Bazı dilmler yabancı filmlerden uyarlamaydı mesela ama bizim kültürümüze o kadfar güzel aktarıldı ki.... Adile Naşit, Kemal Sunal, Tarık Akan ile olan ilişkilerim... Onların çocuklarıyla olan arkadaşlıklarım...

- Bazen saatlerce Ertem Abi'nin evinden ayrılamazdık. Şener(Şen) Abi ile Sadık(Şendil) Abi 'en güzel yemeği kim yapacak' yarışmaları yapılırdı.

- Belki hafızalarınızdaki gibi değil ama babam yaşıyor.

- Babamın fotoğraflarını paylaşmak benim fikrim değildi. Paylaşıldıktan sonra haberim oldu ama kızamadım. Ben olsam yapmazdım. Merak ediyorsunuz ama göreceğiniz bu işte.

- İki vardiya bakıcı var evde. 4 senedir yatıyor ama hiçbir yerinde yara açılmadı bu çok önemli bir şey.

- Bir şeyleri dinliyor ama görmesi pek mümkün değil artık. Bebek gibi. Belli bir mesafeye yaklaşmanız gerekiyor.

- Ona doğruyu, yanlışı sorabilmeyi çok özlüyorum ama cevap yok... Benim için babam ne derse o doğruydu. Başka doğrum yoktu benim.

- Ben baba-kız ilişkimizden yakınamam. Çok adaletsizlik olur ama abimle ablam büyüme çağlarında çok ihmal edildiler.

- Onlar daha çok anneleriyle kaldılar. Benim annem evden çok uzak olduğun için beni babama bıraktı.

- Arkadaş gibi bir ilişkimiz vardı.

- Babamın öldüğü haberlerini duyunca 'yok canım alıştık buna, yok öyle bir şey' diyorum ama sonra telefonu kapatınca hemen bakıcılarını arayıp 'babam iyi değil mi' diyorum.

- 2-3 saat önce babamın yanından çıkmış oluyorum. Sonra sosyal medyada bir haber görüyorum. İnsan hayatı pamuk ipliğine bağlı, endişeleniyorum.

- Ferhan Şensoy, Mehmet Esen, Şener Abi, Müjdat Abi sıklıkla babamı ziyaret ediyorlar. Bir ara Beyaz çok sık ziyarete geldi. İlk aklıma gelen isimler bunlar.

- Süreyya (kızım) babamı benim kadar sık görmüyor. Çünkü babamın ortamının steril olması gerekiyor. Süreyya okul çocuğu olduğu için bu konuda sorun yaşıyor. Bazen okulda arkadaşlarıyla oynarken 'sen benim kim olduğumu biliyor musun?' diyormuş. ‘Benim nenem Suna Selen’ diye tekerleme yapmış.  

Samimi açıklamalarda bulunan ve canlı yayında duygusal anlar yaşatan Güner Özkul’un kariyeri ve eğitimi gibi detaylar da merak konusu oldu.  Peki, Güner Özkul kimdir

Münir Özkul'un kızı olarak tanınan Güner Özkul, 1 Şubat 1966 yılında İstanbul’da doğdu. 1988 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Grafik Bölümünden mezun oldu. Bir süre CNN Türk'teki Afiş adlı kültür-sanat programını sunmuş, film ve dizilerde rol almıştır. 1992 yılında, aynı bölümde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Bir süre grafikerlik ve daha sonra mankenlik yaptı. Tümay Özokur Film Reklam ajansına bağlıdır. Seslendirme de yapmaktadır. Babası Münir Özkul gibi oyunculuk yapan Güner Özkul, Kollama dizisinde Sevilay karakterini canlandırmakta olan oyuncu dizinin 85. bölümde dizide ayrılmıştır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle