GeriMagazin Gülnur Gökçe'den yeni albüm
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gülnur Gökçe'den yeni albüm

Gülnur Gökçe'den yeni albüm
Abone Olgoogle-news

Adını ‘4 Yüz’ grubunun bir üyesi olarak duyuran ve daha sonra yaptığı solo albümlerle dikkat çeken Gülnur Gökçe, ‘’Usta’’ adlı şarkısıyla büyük çıkışına hazırlanıyor.

Volga Tamöz ve Murat Güneş imzası taşıyan şarkının video klibi de Ulaş Elgin imzası taşıyor. Orion Stüdyoları’nda, 15 saatte çekilen klipte Gülnur Gökçe, aldığı oyunculuk ve dans eğitimlerini birleştirerek, birbirinden renkli ve enerji dolu karelere imza atıyor.

ÖĞRETMENİ, PRODÜKTÖRÜ OLDU

Projenin prodüktörlüğünü ise Gülnur Gökçe’nin lise yıllarında müzik öğretmenliğini yapan ve bugünlerde reklam dünyasında önemli işlere imza atan Beysun Deniz Ortaç ile ünlü müzisyen Metin Özülkü, kurdukları DEM’S Yapım çatısı altında üstlendiler. Özülkü, ‘’Gülnur işini çok ciddiye alan bir şarkıcı. Çocukluk yıllarından itibaren hem akademik anlamda, hem de alaylı olarak müzikle yoğun bir şekilde ilgileniyor. Sesinin rengi ve geniş aralığı sayesinde Mariah Carrey ve Whitney Houston’ı andırsa da, ‘’USTA’’da yorumculuğuna etnik tatları da katarak, müzikseverlere farklı bir anlayış sunuyor’’ açıklamasıyla, genç şarkıcıya duyduğu güveni dile getirdi.

Gülnur Gökçe'nin yeni teklisi ‘’Usta’’, DEM’S ve DMC etiketiyle tüm platformlardaki yerini aldı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle