GeriMagazin Güler Işık kimdir, kaç yaşında? Güler Işık hakkında bilgiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Güler Işık kimdir, kaç yaşında? Güler Işık hakkında bilgiler

Güler Işık kimdir, kaç yaşında? Güler Işık hakkında bilgiler

Güler Işık gündemde yer alan isimler arasında bulunuyor. Ünlü sanatçı Güler Işık’ın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. İşte aslen Şanlıurfalı olan, Türk halk müziği sanatçısı hakkında merak edilenler

Güler Işık ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Gündemde yer alan Türk halk müziği sanatçısı, oyuncu ve sanat yönetmeni Güler Işık 30 Haziran 1967 doğumlu. Ünlü isim 5 sinema ve TV filmi ile bir dizide de rol almıştır.

GÜLER IŞIK KİMDİR?

Müzisyen, Türk halk müziği sanatçısı, oyuncu, sanat yönetmeni Güler Işık, 30 Haziran 1967 tarihinde dünyaya geldi. Aslen Şanlıurfa Sivereklidir.

Babasının desteği ile Gaziantep Halk Evi’nde 2 sene Halk Müziği eğitimi alan Güler Işık daha sonra çay bahçelerinde programlar yapmaya başlamış, 1977 senesinde Ankara’ya taşınmıştır.

Ankara Radyosu tarafından gerçekleştirilen bir yarışmayı kazanan Güler Işık henüz kaset çıkarmadan televizyon dünyasına adım atmış ve plakçılardan kaset teklifleri almaya başlamıştır. Müzik kariyerinin dışında oyunculuk geçmişi de bulunmaktadır. 5 sinema ve tv filmi ile bir dizide de rol almıştır. Türk Halk Müziği'nin usta isimlerinden Güler Işık, Kırgın, Şey Yani, Acılar albümleriyle tanınmaktadır.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False