GeriMagazin Fadik Sevin Atasoy'dan ALS hastalarına destek: Kadınlar başrolde
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fadik Sevin Atasoy'dan ALS hastalarına destek: Kadınlar başrolde

 Fadik Sevin Atasoy'dan ALS hastalarına destek: Kadınlar başrolde

Oyuncu Fadik Sevin Atasoy, ALS hastalarına destek için @alsmnhturkiye canlı yayına katıldı.

Atasoy canlı yayında, tedavisi olmayan bir kas hastalığına yakalanan babasını görebilmek için Amerika’dan İstanbul’a dönen bir kadının öyküsünü anlatan “Merhaba” filmiyle ilgili soruları yanıtladı.

Atasoy, “Ben bu filmi çekmeye karar verip babama teklif götürdüm. Babam ‘Bu bir lütuftur’ dedi. Para da yok, hatta bizde ne varsa yatıracağız dedim. Onu da kabul etti” dedi. Bundan sonraki projelerin hepsinde kadınları ön plana çıkaracağını söyleyen Atasoy şunları söyledi:

“Kadınlar film ve tiyatro projelerimde önde olacak. Kadın karakterler üzerine yoğunlaşıyorum. Kültür sinema kurulundan destek geldi ve korona günleri bitsin yeni filmimi çekeceğim.” 

Babasıyla rol aldı

New York Üniversitesi’nin Tisch-First Run Film Festivali’nde 6 ödül alan “Merhaba”da Fadik Sevin Atasoy, babası Sönmez Atasoy’la rol aldı. Atasoy, filmindeki performansıyla ‘En iyi Kadın Oyuncu’ ödülü aldı. Filmi Lauren Brady yönetti.

Fadik Sevin Atasoydan ALS hastalarına destek: Kadınlar başrolde

Huawei P40 Pro incelemesi Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden biri olan Huawei, uzun zamandır beklenen P40 serisi ile Türkiye'de tüketicilerin karşısına çıktı. P40 Lite, P40 ve P40 Pro ile dikkatleri üzerine çeken şirketin özellikle de fotoğraf konusunda oldukça iddialı olan Huawei P40 Pro modeli, rakiplerini hayli zorlayacak gibi görünüyor. Yakından inceledik! (Sponsorlu İçerik)

En lezzetli yemek tarifleri burada

False