Esra Ronabar kaza sürecini anlattı

Güncelleme Tarihi:

Esra Ronabar kaza sürecini anlattı
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 06, 2015 16:37

Geçirdiği trafik kazasında ölümden dönen Esra Ronabar, “Morfinlerle ayaktaydım, ailem olmasa atlatamazdım” dedi.

Haberin Devamı

2013 yılında dizi setine giderken kaza geçiren Esra Ronabar, yaşadıklarını ve iyileşme sürecini BeStyle dergisine anlattı. “Korkunçtu.

Gözümü açtığımda herhalde belli uzuvlarım yerinde değil diye düşünüyordum. Çünkü etrafımda ağlayanlar, beni görünce kusan insanlar hatırlıyorum” diyen Ronabar, felç kalma ihtimalinin bulunduğunu açıkladı.

TOPAL KALABİLİRDİM

“Başta sadece bir yerlerim kırıldı zannediyordum. Kolumdaki felç, belki topal kalabileceğim gerçeğini öğrendiğimde ilk olarak ‘Neden ben?’ sorusu geldi tabii. Doktorum, ‘Felç 9 ay sürebilir’ dedi.

Çok yüksek acılar çekiyordum, morfinlerle ayakta duruyordum.” Ronabar, ailesinin desteğiyle sağlığına kavuştuğunu söyledi:

“Eşim Barış (Falay), oğlum Mavi Rüzgar onlar olmasa bu süreci atlatamazdım. İlk yürüme sürecim çok sağlıklı olmasa da vazgeçmedim ve bu süreci devam ettirdim. Vazgeçseydim yürümemle ilgili hep bir aksaklık kalacaktı ama
çabaladım ve yürümemi normale döndürdüm.”

Haberin Devamı

Esra Ronabar, röportajında bir de itirafta bulundu: “Bu kazayla birlikte Barış’la olan evliliğimiz de çok büyük bir sınavdan geçti. Bu sınavdan 10 üzerinden 10 alarak geçmedik belki ama kalmadık da.”

Haberle ilgili daha fazlası: