Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık kimdir?

Emre Aşıkın eşi Yağmur Aşık kimdir

Milli futbolcu Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık, son günlerde magazin dünyasının konuşulan isimleri arasında yer almaya başladı. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi büytük takımlarda forma giyen Emre Aşık'ın eşi Yağmur Aşık, şu ana kadar dahil olduğu olaylarla magazin gündeminde yer aldı. Peki, Yağmur Aşık kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

Haberin Devamı

Yağmur Aşık, eski futbolcu Emre Aşık ile 2012 yılında dünyaevine girmiştir. Magazin dünyasında tartışma ve kavgalarıyla gündeme gelen Yağmur Aşık, internet üzerinden araştırılan isimler arasında yer aldı.

Sokakta bulduğu yaralı baykuşu veterinere götüren Yağmur Aşık, baykuşun az bulunan bir tür olması dolayısıyla bakanlığa haber verilmesi gerektiğini duyunca veterinere saldırmıştı.

Geçtiğimiz aylarda bir başka olayla daha gündeme gelen Yağmur Aşık, ateşlenen çocuğunu hastaneye götürdükten sonra aracını başhekimlik önüne park etmek istemesinin ardından müdahale eden güvenlik görevlisiyle tartışmış ve olay polislerin müdahalesi ile aralanmıştı.

En son gündeme gelen olayda ise Yağmur Aşık, iddialara göre feribot bekleme sırasındayken 17.00'daki fotoğraf çekimine yetişmek için Eceabat İskelesi'nde feribot kuyruğuna girmeden Çanakkale'ye gelmek için istedi. Görevlilerin buna itiraz etmesi üzerine Yağmur Aşık iddiaya göre araçtan inerek hakaret etti. Olay büyüyünce Emre Aşık ve eşi Yağmur Aşık darp edildi.

Haberle ilgili daha fazlası: