Dublör koşturdu Kristen izledi

Dublör koşturdu Kristen  izledi

Tüm dünyada merakla beklenen ‘Charlie’nin Melekleri 3’ filminin İstanbul çekimleri pazar günü başladı. Çekimlerin ikinci gününde set Veliefendi Hipodromu’na kuruldu.

Haberin Devamı

Yönetmenliğini Elizabeth Banks’in yaptığı, başrollerini Kristen Stewart, Naomi Scott, Noah Centineo, Sam Claflin ve Patrick Stewart’ın paylaştığı “Charlie’nin Melekleri” (Charlie’s Angels) serisinin yeni filminin çekimlerine İstanbul’da devam ediliyor. Berlin ve Hamburg çekimlerini tamamlayıp geçen hafta İstanbul’a gelen ekip, ilk gün Eminönü Çakmakçılar Yokuşu ile Kapalıçarşı’da çalıştı. “Charlie’nin Melekleri 3”ün seti dün ise Veliefendi Hipodromu’na kuruldu.

Dublör koşturdu Kristen  izledi

YERİNİ DUBLÖR ALDI
Başrol oyuncusu Kristen Stewart’ın kamera karşısına geçtiği çekimler, sabahın erken saatlerinde başladı. Ünlü oyuncu at binmeden önce uzun süre ısınma hareketleri yaptı. Ancak Stewart’ın atlı sahneleri kısa sürdü, dörtnala gitmesi gereken bölümlerde onun yerini dublörü aldı. İstanbul’daki çalışmaların pazar günü tamamlanması ve filmin 7 Haziran 2019’da vizyona girmesi planlanıyor. 

Dublör koşturdu Kristen  izledi

Haberin Devamı

''ÜÇÜNCÜ YENİLERİN''İN EN YETENEKLİSİ: NOVA NORDA

"Üçüncü Yeniler"in en yeteneklisi: Nova NordaGenç müzisyenlerin altın çağını yaşadığı günümüzde yepyeni ve enerjik bir ses Nova Norda. 27 yaşındaki genç müzisyen, sessiz sedasız listeleri sallarken, çok yakında sahnelerin en aranan isimlerinden biri olacak. // Röportaj- Kurgu: Sebla KOÇAN, Kamera: Ömer KALABALIK