GeriMagazin Derin'e ne oldu, öldü mü? Melis Sezen'in Sadakatsiz'deki akıbeti merak konusu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Derin'e ne oldu, öldü mü? Melis Sezen'in Sadakatsiz'deki akıbeti merak konusu

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Sadakatsiz'in 24 Şubat tarihli 19. son bölümünde Asya'nın geçmişten gelen sürpriz misafiri Volkan ve Asya arasındaki dengeleri değiştirmesi ile dikkat çekti. Arkadaşı Sinan'la beraber Asya'nın İstanbul'a gitmesiyle çılgına dönen Volkan'ın; İstanbul'a gelerek ortalığı birbirine katması çarpıcı gelişmelerden oldu. Yolun sonuna gelen Derin'in Volkan'a bir not yazıp evi terk etmesi ise Sadakatsiz 19. son bölüme damga vurdu.

BBC'nin ödüllü dizisi 'Doctor Foster'dan uyarlanan; Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in başrol oynadığı Kanal D'nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz', 19'uncu bölümüyle ekrana geldi.

Selçuk'un annesi Hicran, Gönül'ün yanına gelerek, Haluk'un yıllar önce onu kendisiyle aldattığını söyledi. Haluk'un bilinmeyen bir oğlu olduğu gerçeğiyle yüzleşen Gönül, ne yapacağını şaşırdı. Haluk'un kendini ifade etme çabaları sonuç vermedi.

Derine ne oldu, öldü mü Melis Sezenin Sadakatsizdeki akıbeti merak konusu

Gönül'ün, Haluk'a "26 yıl önce beni o kadar üzdün ki karnımda kızım, ona bir şey olacak diye o kadar korktum ki. O boynunda morluğu gördüğüm gün affetmeyecektim seni" dediği sözler dikkat çekti.

Oğluyla yıllardır görüşmeyen Hicran, ona kendini affettirmek ve bir şans daha vermesi için Nil'in evine geldi. "Çorba içmeye gelmedin herhalde" diyen Selçuk'un annesini evden kovdu.

CEMAL HÜNAL DAMGA VURDU
Reyting yarışında zirvede yer alan ve her bölümü sosyal medyada gündem olan 'Sadakatsiz'in 19'uncu bölümünde diziye dahil olan Cemal Hünal, 'Sinan' karakteriyle damga vurdu.

Derine ne oldu, öldü mü Melis Sezenin Sadakatsizdeki akıbeti merak konusu
Asya'nın üniversiteden arkadaşı olan Sinan, Tekirdağ'a Asya'yı görmeye geldi ve onu bir şekilde ikna ederek İstanbul'a döndü. Asya'nın ortadan kaybolduğunu anlayınca her yerde onu arayan Volkan, evinin önünde Sinan'ın motorunu görünce gözü döndü.

"SEN AHLAKSIZ BİR KADINSIN"
Ali'den Asya'nın nereye gittiğini öğrenen Volkan, İstanbul'a gitti. Volkan, "Sen ahlaksız bir kadınsın" dedikten sonra kendisine tepki gösteren Sinan'a dönüp yumruk attı.

"ASYA'YA DÖNEBİLİRSİN VOLKAN"
Tekirdağ'a geri dönen Volkan, Derin'in "Asya'ya dönebilirsin Volkan, bitti" notuyla karşılaştı. Daha önce Derin'in cinayete kurban gittiğine dair ipuçları veren görüntüler dikkat çekmişti.

Derine ne oldu, öldü mü Melis Sezenin Sadakatsizdeki akıbeti merak konusu

DERİN DİZİYE VEDA MI ETTİ?
Sadakatsiz’in son bölümünün ardından dizinin Derin’i Melis Sezen’in akıbeti merak konusu oldu. Olaylardan 20 gün sonra Volkan ve Derin'in evinde beklenmedik gelişmeler yaşanacağına dair ipuçları geçtiğimiz haftalarda gelmişti.

Polislerin evde inceleme yaptığı görüntüler ardından Derin'in Volkan'la ilgili yazdıkları şoke etkisi yarattı. Derin, Volkan'ın kendisinin öldürme ihtimalinden bahsettiği notlar soru işaretlerine neden oldu.

Derine ne oldu, öldü mü Melis Sezenin Sadakatsizdeki akıbeti merak konusu

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False