GeriMagazin Deniz Seki'nin sağlık durumu nasıl
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Deniz Seki'nin sağlık durumu nasıl

Deniz Seki'nin sağlık durumu nasıl
refid:28313707 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Kist ameliyatı olan Deniz Seki’nin kansere yakalandığı iddiası üzerine şarkıcının menajeri Özgür Aras, 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla katıldı ve Deniz Seki hakkında merak edilen soruları yanıtladı…

Özgür Aras’ın açıklamalarından satır başları şöyle;

“YUMURTALIKLARINDAKİ KİST ALINDI”

Sonuçların iyi gelmesi için dua ediyoruz. On – On beş gün içinde sonuçlar gelecek.Sonuçlar gelene kadar hiçbir şey söylemek mümkün değil. Ameliyattan bir gün sonra; ben ve Demet Akalın, Deniz’i ziyaret ettik. Ameliyatı üç saate yakın sürmüş; dört miyom ve yumurtalıklarındaki kist alınmış. Deniz’in kanser riskinden dolayı en başından beri ameliyat olması gerektiğini talep etmiştik. Çok ağrısı ve sancısı vardı.Dün de aynı şekilde; sancısı ve ağrılarının çok olduğunu duydum. Kendisi de üzgün ve iyi bir sonuç gelmesi için hep beraber dua ediyoruz.

Deniz Sekinin sağlık durumu nasıl

“ALLAH KANSERDEN KORUSUN”

Gazetelerde kanser yazdılar; Allah korusun. Bu laftan hiç hoşlanmıyorum. Patoloji sonuçları gelmeden böyle konuşmamak lazım.Annesi var, sevenleri var, akrabaları var; çok hassas bir konu. Böyle bir şeyi benim söylemem mümkün değil.

“DEMİR PARMAKLIK İDDİALARI DOĞRU”

Deniz Seki’nin hastane odasına demir parmaklık takıldı gibi iddialar ortaya atıldı; kimseye ayrıcalık yapılmadığı ve Deniz hanımın mahkumiyeti devam ettiği için; prosedürün gerekliliklerini uyguladılar ve demir parmaklık taktılar.

False