Sürpriz boşanmanın perde arkası...Demet Şener'den ilk açıklama

Sürpriz boşanmanın perde arkası...Demet Şenerden ilk açıklama

Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti, dün sabah anlaşmalı olarak 19 aylık evliliklerini bitirdi. Çiftin boşanma nedeni olarak Küpeli’nin çocuk isteğine Şener’in sıcak bakmaması gösterildi. Demet Şener yaptığı son dakika açıklamasında 'hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrılık' dedi.

Haberin Devamı

Demet Şener ve işadamı Cenk Küpeli, 2,5 aylık ilişkilerini 21 Haziran 2019 tarihinde sürpriz bir şekilde nikâh masasında taşımıştı. Her fırsatta büyük bir aşk yaşadıklarını dile getiren ikili, dün yine sürpriz bir şekilde 19 ay süren evliliklerini sonlandırdı. Çift, İstanbul Bakırköy 12. Aile Mahkeme’sinde anlaşmalı bir şekilde boşandı. İkili, birbirlerinden hiçbir şekilde maddi ve manevi talepte bulunmadı. Şener ve Küpeli, işlemler sonrası İstinye’deki evlerine geçti.

Sürpriz boşanmanın perde arkası...Demet Şenerden ilk açıklama

DOSTÇA BİTİRDİK 
Çiftin boşanmalarındaki en büyük etkenin, Cenk Küpeli’nin çocuk istemesi olduğu iddia edildi. Demet Şener’in başlarda işadamının çocuk isteğine olumlu baktığı öne sürüldü. Ünlü isim, daha sonra çocuklarının büyümesi ve iş hayatına dönerek kendi markasını kurmasıyla çocuk isteğini rafa kaldırdığı öğrenildi. Bu yeni karar sonrası çift, konuşup dostça bu birlikteliği bitirmeye karar verdi.

Sürpriz boşanmanın perde arkası...Demet Şenerden ilk açıklama

Haberin Devamı

ANNE OLAMASAYDI ASLA BIRAKMAZDIM!
Seren Serengil ise Cenk Küpeli’nin kendisine şu açıklamayı yaptığını öne sürdü: “Cenk Küpeli, çocuk mevzusundan dolayı böyle bir karar aldıklarını bana söyledi: ‘Demet eğer sağlık sorunu nedeniyle anne olamasaydı onu asla bırakmazdım, başımın üstünde yeri olurdu. Zaten doktora da gittik. Ama çocuk istemeyince bu kararı verdik. Ben de çocuğum olsun istiyorum, genç bir insanım.” Başka bir iddiaya göreyse işadamının maddi sıkıntılar yaşadığı ve eve gelen borçlardan Demet Şener’in artık rahatsız olduğu yönünde.

Sürpriz boşanmanın perde arkası...Demet Şenerden ilk açıklama

DEMET ŞENER'DEN AÇIKLAMA

Ayrılık sonrası sessizliğini bozan Demet Şener dedikodulara son noktayı koydu. Ünlü manken yaptığı açıklamada; 'Evliliğimizi üzülerek ve dostça dün bitirmiş bulunuyoruz. Gerekli açıklamaları yaptık fakat bazı yayın organlarında çeşitli iddialarla haber yapılmaktadır. Çocuklarım artık büyüdü ve markamın heyecanıyla yoğun bir çalışma dönemindeyim. Cenk'in çok istediği çocuk konusuna başlarda ben de sıcak baksam da kendimi yeni bir çocuk için hazır hissetmiyorum. Bu konuyu da karşılıklı konuşarak hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrılık kararı verdik. Evliliğimiz boyunca Cenk her zaman benim yanımda olmuştur. Ne maddi ne de manevi en ufak bir sorun yaşamamışızdır. Güzel bir evliliği bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Saygı duyulmasını rica ederim.' ifadelerine yer verdi.

Haberin Devamı

Hayatımda hep özel kalacaksın

Cenk Küpeli, sosyal medya hesabından Demet Şener’le fotoğrafını paylaşarak bir açıklama yayınladı: “Bana hissettirdiğin güzel duygular için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, sana duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim seninle .”

Sürpriz boşanmanın perde arkası...Demet Şenerden ilk açıklama

‘Baba beni al’

Demet Şener’in eski eşi İbrahim Kutluay, Şener’in İstinye’de bulunan evinin kapısında görüntülendi. Kızı İrem’in kendisini aradığını belirten Kutluay, “Benim olayla bir alakam yok. Kızım kendisini almamı istedi. Onun için geldim” dedi. Eski basketbolcu, bir saat sonra kızını eve bıraktı ve şunları söyledi: “Bir kahve içtik. Lütfen, olaya beni dahil etmeyin.”

 

 

Haberle ilgili daha fazlası: