Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı mı? Kafa karıştıran paylaşım...

Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı mı Kafa karıştıran paylaşım...

Önce ihanet ardından da şiddet haberleriyle gündeme gelerek evliliklerini bitiren Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser'den kafa karıştıran paylaşım.

Haberin Devamı

'Sihirli Annem' dizisiyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile nikah masasına oturmuştu.

2020 yılında  Mustafa Can Keser'in bir kadınla gece klübünde çekilmiş görüntüleri gündeme bomba gibi düştü. O günlerde ikinci çocuğuna hamile olan Ersubaşı, eşini affedip evliliğini devam ettirme kararı aldı.

Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı mı Kafa karıştıran paylaşım...

İhanet haberleri ile gündemi meşgul eden çift kısa süre sonra bu kez şiddet iddialarıyla anılmaya başladı.

Damla Erbubaşı'nın 2017 yılında şiddet gördüğünü iddia ederek Mustafa Can Keser'den şikayetçi olduğu ortaya çıktı.

Ersubaşı, darp olayıyla ilgili ifadesinde şunları anlattı: "Eşime sürpriz yapmak için görümcemle sahibi olduğu gece kulübüne gittik. Ofisinde bizi dövdü. Polisler geldi, kurtulduk ama ben kendisinden şikayetçi değilim."

Kardeşinden şikayetçi olan Alev Keser ise şöyle konuştu: "Damla'nın üzerine yürüdü, ben de ona zarar vermesini önlemek için önüne geçtim. Bizi 3.5 saat öldürme maksadıyla dövdü, kafamıza kül tablaları ile vurdu. Olay yüzünden hâlâ psikolojim düzelmedi. Davaya katılma talebim var, kardeşim cezalandırılsın."

Haberin Devamı

Olay sonrası karakolda ifade veren Mustafa Can Keser'in ise suçunu kabul ettiği öğrenildi. Keser, "Ben gece kulübünde çalışıyorum, alkollüydüm. Eşimi ve kardeşimi darp ettim, pişmanım. Ama kül tablası ile vurmadım, elimle darp ettim" dedi.

Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı mı Kafa karıştıran paylaşım...

BOŞANDILAR

Evliliklerini ayakta tutmayı başaramayan ikili Eylül 2020'de anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

Çocukların velayeti anne Damla Ersubaşı da kaldı.

BİRLİKTE TATİL

Damla Ersubaşı, haziran ayında geçen yıl boşandığı Mustafa Can Keser’le Bodrum’da görüntülendi. Oyuncu, “Barışmadık, çocuklar için bir aradayız” dedi.

KAFA KARIŞTIRAN PAYLAŞIM

Mustafa Can Keser, dün 11 ay önce boşandığı Damla Ersubaşı ile fotoğrafını Instagram'da paylaştı.
Ersubaşı'na sarılarak poz veren Keser, romantik karenin altına kalp emojisi koydu. Bir süre sonra ise paylaşımını sildi.

Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı mı Kafa karıştıran paylaşım...

Haberle ilgili daha fazlası: