Çok eleştirilmişti Yavuz Bingöl kazanacağı parayı bağışlayacak

Çok eleştirilmişti Yavuz Bingöl kazanacağı parayı bağışlayacak

Mehmet Âkif Ersoy’un İstiklâl Marşı’nı yazarken yaşadıklarını konu alan “Âkif” filminin başrolü Yavuz Bingöl, “Bu rol için alacağım ödemeyi Mehmetçik Vakfı’na ve Sebilürreşad’a bağışlayacağım” dedi.

Haberin Devamı

Filmin yönetmeni Fatih Bayhan, Hulki Cevizoğlu’nun yönettiği “Ceviz Kabuğu” programına katıldı. Yönetmen, Mehmet Âkif Ersoy’u canlandıran Bingöl hakkında “Yavuz Bey oyunculuğunun hakkını verdi. Samimi, mütevazi ve rolü için tüm fedakarlıkları göze alan profesyonel bir oyuncu gördük” dedi. Ersoy’un torunu Selma Ersoy Argon da yayına bağlanarak oyuncuya dair şu açıklamayı yaptı: “Âkif’çe bir tutum sergiledi, kendisine bağış açıklamasından dolayı ayrıca teşekkür ederim.”

Çok eleştirilmişti Yavuz Bingöl kazanacağı parayı bağışlayacak

Türkiye olarak ilaçta değer zincirinin her yerinde olabilirizGenç ve global bir biyofarma şirketi olan AbbVie, pandemi döneminde Allergan ile birleşti. Türkiye’de yenilikçi ilaçlarını hastaların kullanımına sunan ve immunoloji ve hematoloji/onkoloji alanında çok sayıda klinik araştırmalar yürüten AbbVie, 2021’de Türkiye’nin önde gelen ilaç şirketlerinden Abdi İbrahim’le iş birliği gerçekleştirerek üretime de geçecek. (Sponsorlu içerik)