GeriMagazin Christina Aguilera'nın yüzüne ne oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Christina Aguilera'nın yüzüne ne oldu

Christina Aguilera'nın yüzüne ne oldu
refid:29870217-spot ilişkili resim dosyası

Ünlü şarkıcı Christina Aguilera'nın bu iki fotoğrafına dikkatli bakın... Büyük olasılıkla siz de fark ettiniz. 34 yaşındaki şarkıcının Nisan 2015'de çekilen fotoğrafıyla 15 Ağustos'ta çekilen fotoğrafı arasında dağlar kadar fark var. İşte bu fark da hem Christina Aguilera'nın hayranlarını hem de estetik cerrahları ikiye böldü. Kimi Aguilera'nın yüzüne estetik müdahale yapıldığını savunurken kimi de başka sebepler ileri sürerek bu tezleri reddetti.

Hollywood life.com sitesi de bir süredir magazin gündeminde olan bu konuyu uzmanlara sordu. İşin ilginci soruşturmaya cevap veren tüm estetik cerrahlar Christina Aguilera'nın yüzündeki çarpıcı değişimi kabul etti. Ancak buna yol açabilecek çok farklı sebepler sundu.

Younique Cosmetic Surgery'den Doktor Mark Youssef, Aguilera'nın yüzündeki bu değişimin makyaj tarzından kaynaklanmış olabileceğini söyledi.

Christina Aguileranın yüzüne ne oldu

Youssef "Bu fotoğraflarda gördüğünüz değişiklikler farklı makyaj tarzlarına bağlı olabilir. Bu durumun birkaç farklı açıklaması da olabilir. Christina, Nisan'da çekilen fotoğrafıyla kıyaslandığında dört ay öncesine göre birkaç kilo almış görünüyor. Bu da yanaklardaki ve çene hattındaki dolgunluğu açıklayabilir" diye konuştu.

Ancak, Doktor Youssef'e göre makyaj ve kilo artışı bir insanın yüzündeki değişikliğin tek açıklaması da olamaz. Bu konuda da "Yüzün şekliyle ilgili değişikliklere getirilecek bir başka açıklama da deri altına uygulanan dolgular. Bu tür uygulamalar yüzü kaldırır ve daha genç bir görünüm sağlar" dedi.

Ancak ünlü kadınlara bir de uyarıda bulundu Doktor Youssef "Bu tür dolgular kullanılırken dikkatli olmak gerekir. Çünkü aşırı doz kullanılırsa doğal olmayan bir görüntüye neden olabilir."

Cristina Aguilera, daha önce de birkaç kez estetik kliniklerin kapısını çalmıştı. Ünlü yıldızın burnunu yaptırdığı dudaklarına kolajen enjekte ettirdiği biliniyor. Aguilera, oglu Max'in doğumundan sonra liposuction da yaptırmıştı.

Bir başka estetik uzmanı Doktor Lyle M. Back'e göre ise Christina Aguilera kesinlikle yüzüne estetik müdahale yaptırdı.

Christina Aguileranın yüzüne ne oldu

Her ne kadar kendisi yapmamış olsa da Doktor Back, Aguilera'nın yanak, burun ve çenesinin bir estetik uzmanın elinden geçtiği konusunda ısrarlı.

Doktor Back "Christina, rinoplasti yaptırdı. Ancak bu öylesine ustaca yapılmıştı. Ayrıca Aguilera'nın daha önceki burun estetiğinde biraz aşırıya kaçılmıştı. Burnu neredeyse yok olmuş gibi görünüyordu."

Ancak Doktor Lyle M. Back'in Aguilera'nın yüzünün görünüşüyle ilgili eleştirileri de vardı. Bunları da şöyle dile getirdi: " Bunlar güzel ve anlamlı düzeltmeler. Fakat yanaklara yapılan dolgu çok fazla. Yanaklarına uygulanan implantlar aşırı dolgun, yüzüne nenedeyse şişman bir görüntü veriyor. Ayrıca görünüşe göre Aguilera'nın çenesine de implant uygulanmış. "

Christina Aguileranın yüzüne ne oldu

Christina Aguilera bir dönem de aşırı kilo alıp aşırı zayıflamasıyla konuşulmuştu. Bir dönem iğne ipliğe dönen ünlü şarkıcı sonra daha dolgun hatlarıyla objektif karşısına çıkmıştı.

Christina Aguileranın yüzüne ne oldu

Uma Thurman da 11 Şubat 2015'te katıldığı bir etkinlikte böyle görüntülendi ve herkesi kelimenin tam anlamıyla şoke etti. Onun da estetik operasyon mu geçirdiği yoksa makyaj yüzünden mi böyle göründüğü uzun süre tartışıldı.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False