GeriMagazin Bu karın kasları uzaydan bile görünür!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu karın kasları uzaydan bile görünür!

Abone Olgoogle-news

Rol aldığı aksiyon filmleri ve gösterişli fiziksel yapısıyla dikkat çeken ünlü oyuncunun bir sosyal medya paylaşımı takipçileri arasında olay oldu.

Ünlü oyuncunun mayolu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda yorum geldi. Bunlar arasında en ilginci de "karın kaslarının uzaydan bile görünebileceğine" dair yorum oldu.

Bu karın kasları uzaydan bile görünür
O PAYLAŞIMA İLGİN YORUMLAR GELDİ
Avustralyalı aktör Chris Hemsworth, bir süredir memleketinde tatil yapıyor. Eşi Elsa Pataky ve üç çocuğuyla çıktığı bu tatilde çekilen fotoğraf ve videolarını da zaman zaman sosyal medya hesabından paylaşıyor 37 yaşındaki Hemsworth. İşte bunlardan biri Instagram takipçileri arasında büyük olay oldu.
Bu karın kasları uzaydan bile görünür
BU KARIN KASLARINI UZAYDAN BİLE GÖREBİLİRSİNİZ
Rol aldığı Avengers ve Thor serisiyle tanınan Chris Hemsworth, eşi Elsa Pataky ve çocuklarından ikisiyle çekilen bir fotoğrafını Instagram sayfasından paylaştı. Bu pozda Hemsworth, üstsüz bir şekilde sadece mayosuyla görünüyor. İşte bu paylaşımın en çok dikkat çeken ayrıntısı Chris Hemsworth'ün karın kasları oldu. Birçok takipçisi oyuncunun, beyazperdede yeni bir kahramanı canlandırıp canlandırmayacağını sordu. Diğer birçok takipçisi de aktörün kaslarına övgüler yağdıran yorumlar yaptı.
Bu karın kasları uzaydan bile görünür
GÜLÜMSETEN YORUMLAR
Hemsworth'e bir takipçisi "Kaslarını kilometrelerle öteden görebilirsiniz" diye yazdı bir başka takipçisi de bu yoruma "Sanırım Chris'in karın kaslarını uzaydan bile görebilirsiniz" diye yanıt verdi.
Bu karın kasları uzaydan bile görünür
10 YILLIK MUTLU EVLİLİK
Chris Hemsworth ile Elsa Pataky, sinema dünyasının en mutlu evliliklerinden birinin kahramanları olarak tanınıyor. Çift, 2020'de evliliklerinin 10'uncu yılını geride bıraktı.
Bu karın kasları uzaydan bile görünür
KISA SÜREDE EVLENDİLER
Avustralyalı Hemsworth ile İspanyol Elsa Pataky'nin India Rose, Tristan ve Sasha adında üç tane çocukları bulunuyor. Çift, bir yetenek ajanı olan William Ward sayesinde tanıştı. Çok kısa sürede flört etmeye başladılar. Fazla zaman geçmeden de evlendiler.
Bu karın kasları uzaydan bile görünür
ÜÇ KARDEŞ DE OYUNCU
Chris Hemsworth'ün kardeşleri Liam ve Luke de kendisi gibi oyuncu.

False