Cem Arısoy kimdir?

Cem Arısoy kimdir

Cem Arısoy, Zahide Yetiş'in sunduğu programda isminin zikredilmesi dolayısıyla son günlerde araştırılan isim olmaya devam ediliyor. Zahide Yetiş ile Paris'te dünya evine giren Cem Arısoy, Aras isimli bir erkek çocuğa sahip olmuştur. Peki, Cem Arısoy kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

Haberin Devamı

Cem Arısoy, Zahide Yetiş ile 16 Eylül 2014 yılında Paris’te evlenmiş iki gün sonra’da İstanbul Kuruçeşme’de düğün yapmıştır.

Cem Arısoy'un eşi Zahide Yetiş 1979 yılında Viyana'da dünyaya geldi. Liseyi İzmir Özel Fatih Koleji'nde okudu. Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü'nden mezun oldu. TRT'de çocukluk döneminde seslendirmeler yaptı. Birçok programda sunuculuk yaptı. 2009 yılında Kanal D'de yayınlanan Doktorum programıyla tanındı. ATV'de yayınlanan Zahide ile Yetiş Hayata isimli programın sona ermesinden sonra, 7 Aralık 2015'ten beri SHOW TV'de haftaiçi her sabah yayınlanan Zahide Yetiş'le programını sunmaktadır. Ayrıca Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor! başlıklı bir kitap yazmıştır. Engelli yazar Onur Ustaoğlu'nun yazdığı Hey! Biz de Buradayız isimli sesli kitaba seslendirme ve tanıtımda destek vermiştir.

Haberle ilgili daha fazlası: