Bülent Ersoy'dan Lerzan Mutlu'ya sert tepki

Bülent Ersoydan Lerzan Mutluya sert tepki

Program partneri Oya Aydoğan ile tartıştığı konuşulan Lerzan Mutlu'ya Bülent Ersoy'dan sert uyarı.

Haberin Devamı

Yoğun bakımdaki 6'ıncı gününü geride bırakan Oya Aydoğan'ı sanatçı dostları yalnız bırakmıyor. Cumartesi gününden beri Ulus Liv Hospital'da yatan Aydoğan'ı önceki akşam ziyarete gelen isimler arasında Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş ve Harika Avcı vardı.

Bülent Ersoydan Lerzan Mutluya sert tepki


Sık sık hastaneye gelerek doktorlardan bilgi alan Bülent Ersoy, bilgi kirliliğinden şikayet etti. Yalan yanlış bilgilerin ortalıklarda gezdiğini söyleyen Ersoy, "Bilgi kirliliği çok yanlış. Herkes bir şey söylüyor. Neden bunu yapıyorlar anlamıyorum. Hastalığın üzeriden pirim yaparcasına konuşmalar, hareketler bunu kabul edemiyorum.Hayatım boyunca hiç bu tür şeyleri kabul etmedim. Çirkin buluyorum."dedi.

Hastane koridorlarında Lerzan Mutlu ile tartıştığı konuşulan Bülent Ersoy, Mutlu için sert ifadeler kullandı. Lerzan Mutlu'ya çok kızgın olduğunu belirten Ersoy, " Oya'nın kalbini kırmış. Ona sinsi demiş. Oya hiç sinsi bir insan değildir. Böyle dolaylı yoldan laf çakmalar hiç şık değil. hiç yakıştıramadım. Oya çok terbiyelidir. Ona cevap verebilirdi aslında ama vermemiş. Ben çok sinirlendim, çok kızgınım. Ben o kıza çok sinirliyim. O haddini çok aşıyor. Sen kime sesini yükseltiyorsun. Oya o kadar içine atan bir kız ki, cevap veremez sana.Şu anda konuşulacak bir ortam değil. Hepimiz zaman içerisinde, beraber çalıştığımız insanlarla ters düşmüşüzdür. Bu olacak şeyler fakat bunu fevriliğe dökerek, çirkin kelimelerle bezeyerek sesini yükseltmek... Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım." dedi.  

Haberin Devamı

Bülent Ersoydan Lerzan Mutluya sert tepki

Lerzan Mutlu, sedye üzerinde çektirdiği fotoğrafı 'Nazara Geldik' notuyla sosyal medya hesabından paylaşmış ve reklam yapmakla eleştirilmişti. 

Haberle ilgili daha fazlası: