GeriMagazin Beyazıt Öztürk'ün Barselona kaçamağı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beyazıt Öztürk'ün Barselona kaçamağı

Beyazıt Öztürk'ün Barselona kaçamağı

Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Beyazıt Öztürk, yıllar sonra bir kadınla görüntülendi. İkili, Barselona’da bir otelin balkonunda objektife yansıdı.

AMERİKA’DAN İSPANYA’YA

Yaklaşık 2 yıl önce Beyazıt Öztürk’ün Barselona’ya yerleştiği öne sürülmüş, ünlü şovmenin Türkiye’ye yalnızca program çekimleri için gelip gittiği yazılmıştı. Birkaç ay önce “Beyaz Show”u bitirip tatil için Amerika’ya giden Öztürk, önceki gün de Barselona’da ortaya çıktı.

Beyazıt Öztürkün Barselona kaçamağı

OTEL BALKONUNDA KOYU SOHBET

Ünlü şovmen, şehrin en popüler plajı Barceloneta Beach’e çok yakın bir otelin balkonunda görüntülendi. Üstelik yalnız değildi, yanında genç bir kadın da vardı. Koyu bir sohbete dalan ikili, o sırada görüntülendiklerini bile fark etmedi.

Beyazıt Öztürkün Barselona kaçamağı

Yeni sezon için sürpriz bir projesi olduğunu söyleyen Beyazıt Öztürk, ana cadde üzerindeki otelin birinci katında bulunan odasının balkonunda uzun süre cep telefonu görüşmesi yaptı.

 

 

BAŞAK DİZER TATLITUĞ İLE ÇOK ÖZEL

Başak Dizer Tatlıtuğ ile çok özelAslı Barış’la Ekranda’nın bu haftaki konuğu, Türkiye’nin en ünlü stil danışmanı Başak Dizer Tatlıtuğ. Aşk-I Memnu, Medcezir, Kara Para Aşk, Fi gibi birçok dizinin stil danışmanı olan Tatlıtuğ anlattı: Bu sezon ekranın en şık oyuncuları kimler? Tarzları nasıl yakalanır? Yıldızlar gibi görünmenin yolları nedir?

 

En lezzetli yemek tarifleri burada

False