GeriMagazin 'Beni hasta sanıyorlar'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Beni hasta sanıyorlar'

'Beni hasta sanıyorlar'
Abone Olgoogle-news

Şu sıralar 'Kırgın Çiçekler' dizisiyle ekranlarda boy gösteren Tayanç Ayaydın samimi açıklamalarda bulundu.

Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu, “Hadi Be” programına konuk olan ünlü oyuncu 'Beni hasta sanıyorlar, kimi görsem “Geçmiş olsun” diyor' dedi.

Beni hasta sanıyorlar, kimi görsem “Geçmiş olsun” diyor

“Kırgın Çiçekler” dizisindeki 'Ejder' rolü için saçlarını kazıtıp kilo veren Tayanç Ayaydın, insanların kendisini hasta zannettiğini söyledi: “Seneler sonra ilk defa farklı bir rolle seyirciyle buluştum. Benim için de heyecanlı bir durum. Saçlar gitti, biraz kilo da gitti. Son dönemde kimi görsem ‘Geçmiş olsun, bir şeyiniz mi var?’ diyor. Hatta karşı komşum beni ilk gördüğünde çok üzüldü, ‘Sağlıklıyım, bir şey yok’ diye ikna etmem vakit aldı.”

Beni hasta sanıyorlar

Vejetaryendim, vegan oldum

Tayanç Ayaydın, beslenme şeklini değiştirdiğini ve artık vegan olduğunu söyledi. “Yaş geldi, artık 'daha dikkat edeyim kiloma' dedim. Uzun zamandır vejetaryendim, son 6-7 aydır da veganım. Vegan beslenmeye geçince artık kilo derdim kalmadı. Hayvansal gıdalar kullanmadığım için artık kilomu stabil tutabiliyorum. Bu bir karar değil ama. İzlediklerin, gördüklerin, etkilendiklerin senin iştahını kapatıyor. Etobur değiliz ki biz. 12 metre bağırsak var. Et yediğimde rahatsız da oluyorum. 7 milyar insanız bu dünyada. 14 milyar için yemek üretiliyor günde. 3 milyar insan açlıktan ölüyor. Ben kendimi bu zincirin içerisinden çektim. Karım sağ olsun iyi yol gösterdi bana. İlk önce vegan olan o, ben onun izinden gidiyorum.”

Beni hasta sanıyorlar

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle