Her aşkın sonunda yeni bir yıkım

Güncelleme Tarihi:

Oluşturulma Tarihi: Ocak 22, 2021 14:18

Yıllar önce eşinden ayrıldığında içler acısı bir halde görüntülenen ünlü oyuncu, en son ilişkisinin bitmesinden birkaç gün sonra da yine benzer bir şekilde objektiflere takıldı.

Haberin Devamı

Bir yıl boyunca birlikte olduğu sevgilisiyle de yollarını ayıran ünlü oyuncu, yine evinin önünde kendisine getirilen yiyecekleri alırken, saçı sakalı birbirine karışmış halde görüntülendi.

Her aşkın sonunda yeni bir yıkım
AŞK ACISI YİNE YIKTI
Oyuncu ve yönetmen Ben Affleck, bir yıldır birlikte olduğu Kübalı oyuncu Ana de Armas ile yollarını bir süre önce ayırdı. Daha birkaç hafta öncesine kadar, hemen her gün Los Angeles sokaklarında sarmaş dolaş görüntülenen çift, ayrıldıklarını duyurmuştu.
Her aşkın sonunda yeni bir yıkım
GELECEK PLANLARI FARKLI
Bu ayrılığa rağmen dost kaldıklarını açıklamıştı çift. Ayrılığa gerekçe olarak da Ben Affleck'in, eski eşi Jennifer Garner ile evliliğinden olan çocuklarına yakın olmak için Los Angeles'ta kalmak istemesi, de Armas'ın ise kariyerine odaklanmayı amaçladığı gösterilmişti.
Her aşkın sonunda yeni bir yıkım
YİYECEĞİNİ ALMAK İÇİN KAPININ ÖNÜNE ÇIKTI
Eski eşi Jennifer Garner'dan ayrıldıktan sonra uzun süre toparlanamayan Ben Affleck'in, bu kısa ilişkinin bitişinden sonra da yine "dağıldığı" görüldü. Saçı sakalı bir arada gezen oyuncunun yüzünden düşen de kelimenin tam anlamıyla bin parça.
Her aşkın sonunda yeni bir yıkım
O AŞK SAYFASI DA KAPANDI
Meslektaşı Jennifer Garner ile 10 yıllık evliliğini bitirdikten sonra adı çeşitli aşk söylentilerine karışan sonunda da Kübalı oyuncu Ana de Armas ile aşk yaşamaya başlayan Ben Affleck için bu aşk sayfası da kapandı.
Her aşkın sonunda yeni bir yıkım
ORTAK BİR YOL BULAMADILAR
ABD magazin basınına yansıyan iddialara göre Affleck ile de Armas, bir telefon konuşmasıyla ilişkilerini bitirdiler. Çifte yakın bir kaynak, Ben Affleck ile Ana de Armas'ın dost kalarak ayrıldıklarını belirtti. Yine aynı kaynağa göre her ikisi de hayatlarının farklı bir döneminde ve bundan sonra birlikte gidecekleri ortak bir yol bulamadılar. İkisi de bu farklılıklar arasında bir ortak nokta bulamadıkları için ayrılık kararı aldı."
Her aşkın sonunda yeni bir yıkım
FİLM SETİNDE TANIŞTILAR
Ben Affleck ile Ana de Armas, 2019 yılında Deep Water adlı filmin setinde tanıştı. Kısa bir süre sonra da romantik bir tatile çıktılar. Affleck ile de Armas, geçtiğimiz yıl mart ayından bu yana da ilişkilerini açıkça yaşıyorlar. Geçtiğimiz yaz da Ana de Armas, Ben Affleck'in evine taşındı.
Her aşkın sonunda yeni bir yıkım
10 YILLIK EVLİLİK DADI YÜZÜNDEN BİTTİ
Jennifer Garner ile 2005'te evlenen Ben Affleck, 10 yıl ve üç çocuğun ardından boşanma kararı almıştı. Evliliklerini kurtarma denemesi için çocuklarıyla birlikte tatile giden çift, yine işler yoluna girmeyince ayrılık kararı almıştı.
Her aşkın sonunda yeni bir yıkım
BOŞANMA KARARINDAN SONRA BÖYLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ
Bu kararın kamuoyuna yansımasından sonra 48 yaşındaki Affleck, evinin önünde yine saçı sakalı birbirine karışmış halde görüntülenmişti. Bu durum da hayranlarını çok üzmüştü.Hatta Affleck, boşanma karanının ardından bile evlilik yüzüğünü çıkarmamıştı. Bu sürecin ardından Affleck, üzüntüsünü unutmak için kötü alışkanlıklara yönelmiş ve eski eşinin yardımıyla tedavi görmüştü.
Her aşkın sonunda yeni bir yıkım
YASAK İLİŞKİ ÇOK KONUŞULDU
Hollywood'un en mutlu çiftlerinden biri olan Ben Affleck ve Jennifer Garner'ın boşanma haberi herkesi şaşırtmıştı. Ancak bu haberin duyulmasından bir süre sonra Affleck'in bir süre önce çocuklarına bakması için alınan dadı Christine Ouzounian ile yasak ilişki yaşadığı ve bu yüzden Garner'ın evliliği bitirmeye karar verdiği iddiaları ortaya atıldı.
Her aşkın sonunda yeni bir yıkım
DADI İŞTEN ÇIKARILDI, BOŞANMA İŞLEMLERİ BAŞLADI
Önce dadıyı işten çıkaran Garner daha sonra da Affleck'e boşanmak istediğini belirtti. Her ne kadar Affleck sözcüsü aracılığıyla bunları yalanlasa da söylentilerin ardı arkası kesilmedi. Hatta Ouzounian'ın lüks bir otelde tatil yaptığı masrafları da Affleck'in karşıladığı da ileri sürüldü. Affleck ile Ouzounian'ın bir gece yarısı buluştukları sırada çekildiği iddia edilen fotoğraf da basına yansıdı.

 

Haberle ilgili daha fazlası: