Bade İşçil ve Malkoç Süalp boşanıyor mu?

Bade İşçil ve Malkoç Süalp boşanıyor mu

Geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı alarak tekrar barışan, evliliklerini bir dargın bir barışık sürdüren Bade İşçil ve Malkoç Sualp çifti tekrar boşanma kararı aldı. Detaylar haberimizde...

Haberin Devamı

Boşanma davalarını geri çeken Bade İşçil veMalkoç Süalp çiftinin arası, Etiler'deki evin devri yüzünden bir kez daha açıldı. Çift, yine boşanma davası açıyor.

Davayı geri çekmişlerdi!

Oyuncu Bade İşçil ile işadamı Malkoç Süalp'in ilişkisi tam bir yılan hikayesine döndü! Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre; Geçtiğimiz yıl birbirlerine karşılıklı boşanma davası açan ikili, geçtiğimiz haftalarda çocukları Azur için bir araya gelip yurt dışına tatile gitmişti. Çift, tatil dönüşü boşanmaktan vazgeçip açtıkları davaları geri çekmişti.

Ailesinin yanına gitti!

Bir süre önce aynı evde yaşamaya başlayan Bade İşçil ile Malkoç Süalp, şimdi de Etiler'deki evin devri için birbirlerine girdi.

Eşiyle bir kez daha mal yüzünden karşı karşıya gelen İşçil, oğlu Azur'u da alarak Büyükada'da yaşayan ailesinin yanına gitti. Tarafların boşanma davasını yenileyecekleri öğrenildi.

Bade İşçil Kimdir?

Haberin Devamı

Ünlü oyuncu Bade İşçil, 8 Ağustos 1983 tarihinde, İstanbul’da dünyaya geldi. Bade Sualp İşçil, 8 Ağustos 1983 yılında İstanbul'da doğdu. Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. İlk kez, 2007'de Cine5 kanalında yayınlanan Metropol Cafe isimli komedi dizisinde rol aldı.

2009-2011 yılları arasında Ay Yapım'ın Ezel dizisinde "Şebnem Sertuna" karakterini canlandırdı. Ezel adlı dizi bittikten sonra Kuzey Güney dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Soyadı herkes tarafından bilindiği gibi İşçil değil, İşcil'dir. Bade İşcil, Mart ayında tanıştığı iş adamı Malkoç Sualp ile 31 Mayıs 2013'te evlendi ve bu evlilikten Azur isminde bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

Filmleri:

2007 Metropol Cafe

2009-2011 Ezel

2011-2013 Kuzey Güney

Ödülleri:

2012 - Ayaklı Gazete TV Yıldızları - En İyi Yardımcı Kadın Drama Oyuncusu - Kuzey Güney

2012 - Galatasaray Üniversitesi - En İyi Kadın Oyuncu - Kuzey Güney

Malkoç Süalp Kimdir?

Malkoç Sualp’ın 1968 yılında İstanbul’da doğdu. 1988 yılında Teddington Boys School, 1988 yılında Kingston College ve 1992 yılında Westminster Üniversitesini okudu. Ünlü oyuncu Bade İşçil ile 31 Mayıs 2013'te evlendi ve bu evlilikten Azur isminde bir erkek çocukları dünyaya geldi.

Haberle ilgili daha fazlası: