GeriMagazin Aslı Hünel kimdir? Aslı Hünel kiminle evlenecek?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aslı Hünel kimdir? Aslı Hünel kiminle evlenecek?

Aslı Hünel kimdir? Aslı Hünel kiminle evlenecek?
Abone Olgoogle-news

Seslendirdiği Türk Sanat Müziği şarkıları ile ünlenen Aslı Hünel, özel bir firmada Otomobil Satış Müdürü olan Savaş Yurtsever ile nikah masasına oturacağını açıkladı. Ünlü oyuncu Saruhan Hünel'in de kardeşi olan Aslı Hünel'in kim olduğu ve yaşı vatandaşlar tarafından merak edilip internette araştırılıyor. Peki Aslı Hünel kimdir ve kaç yaşında?

1977 yılınında İstanbul’da dünyaya gelen Aslı Hünel, Türk Sanat Müziği alanında seslendirdiği eserlerle tanınıyor. Arap asıllı bir anne ve Selanikli bir babanın iki çocuğundan biridir. Aynı zamanda ünlü oyuncu Saruhan Hünel'in kardeşidir.

Küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi duyan Aslı Hünel, 14 yaşında ilk şan dersini almıştır. 1994'te 18 yaşındayken ilk albümün çıkartan Aslı Hünel, profesyonel müzik kariyeri boyunca birçok projeye imza atmıştır. Sevilen sanatçı Aslı Hünel, 2013 yılında ciddi sağlık problemleri ile mücadele etmiş ve tedavilerin sonunda sağlığına kavuşmuştur. Aslı Hünel 2016 yılında çıkardığı "Rengarenk" adlı albümü ile tekrar gündeme gelmiştir.

ASLI HÜNEL'İN ALBÜMLERİ

Büyük Hata

Çok Özledim

Dağlar

Güneş Doğmuyor

Dönemem

Kendine İyi Bak

Yeminliyiz

Duygular

Sevdamız Bitmez

Kırmızı Gülün Alı Var

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle