GeriMagazin Aşk acısı Hakan Altun'u eve kapattı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk acısı Hakan Altun'u eve kapattı

Aşk acısı Hakan Altun'u eve kapattı

Yıllardır yalnız olan ve evlenip çoluk çocuğa karışmanın hayalini kuran Hakan Altun, Gonca Vuslateri ile ayrılığı sonrası kendini eve kapattı.

Sahnelerin müzmin bekarı Hakan Altun (48) adının Ajda Pekkan ile anılmasından bir ay sonra, geçen kasımda 34 yaşındaki oyuncu Gonca Vuslateri ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkisini de sosyal medya hesabından “Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın. Vuslatı beklerken” sözleri ile cümle aleme ilan etmişti. Sevgililerin 30 Aralık’ta nikah masasına oturacağı söylendi. Ne var ki, 4 Ocak’ta ayrılık haberleri geldi.

Aşk acısı Hakan Altunu eve kapattı

Gonca Vuslateri ile ilişkisi başlayınca yakınlarına yıllardır aradığı mutluluğu bulduğunu söyleyen ama ailesinden onay alamadığı iddia edilen Hakan Altun bu ani ayrılıkla yıkıldı. Bodrum’daki evine kapandı.

 Birkaç sıkı dostu hariç kimsenin telefonunu açmıyor, dışarıya adım atmıyor. Söylenenlere göre; aşk acısını notalara döküyor. Gonca Vuslateri ayrılık günü Instagram’da “İnsanın umudunu kaybettiren şeyler; yalanlar, aldatanlar, sahtelikler” yazmıştı.

Aşk acısı Hakan Altunu eve kapattı


Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False