GeriMagazin Armağan Çağlayan : Ekranın en yakışan çifti Emir ile Feriha'ydı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Armağan Çağlayan : Ekranın en yakışan çifti Emir ile Feriha'ydı

Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla gerçekleşen Model of Celebrity yarışmasının ön eleme takvimine bu yıl yavru vatan KKTC de girdi. Organizatör Banu Noyan, koreograf Uğurkan Erez ve ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan'dan oluşan jüri, önceki gün alışveriş merkezi 1001 Airport Mall’da yetenek avına çıktı.

Model of Celebrity seçmelerini bu yıl daha geniş kapsamlı tutan ekip, Kıbrıs’ta büyük ilgi gördü. Binlerce kişi saatler öncesinde AVM önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Armağan Çağlayan : Ekranın en yakışan çifti Emir ile Ferihaydı


Kıbrıs 1001 Mall Müdürü Mehmet Akalın ve Kıbrıslı ünlü oyuncu İnci Pars’ın konuk jüri olarak yer aldığı ön elemede Çiğdem Tunç, hem sunumu hem de şarkılarıyla organizasyona renk kattı.

Armağan Çağlayan : Ekranın en yakışan çifti Emir ile Ferihaydı


Yarışmanın jüri üyeleri ve yarışmacılar, Çiğdem Tunç’un seslendirdiği ‘Hayat Bayram Olsa’ şarkısıyla sahneye çıkarak Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne Kıbrıs’tan destek verdi.

Yarışmanın ünlü jüri üyeleri Armağan Çağlayan ve Uğurkan Erez, yine tatlı atışmalarla konuklara keyifli dakikalar yaşattı.

Bugüne kadar ekranın en yakışan çiftinin Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Emir ve Feriha karakterleri olduğunu söyleyen Armağan Çağlayan’a, Uğurkan Erez’den itiraz geldi.

Armağan Çağlayan : Ekranın en yakışan çifti Emir ile FerihaydıErez, “Bence en yakışan çift Çalıkuşu’nda Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in oynadığı Kamran ve Feride çiftiydi” dedi. Armağan Çağlayan da bunun üzerine “Dizi yayından kalktı, demek ki halk çok sevmemiş bu çifti” dedi.

KAZANDIĞI PARAYLA TÜRKÇE ÖĞRENSİN
Meryem Uzerli’yi inandırıcı bulmadığını söyleyen Armağan Çağlayan, “Meryem Uzerli o kadar para kazanıyor. Kazandığı parayı biraz da Türkçe öğrenmeye harcasın. Her dizide sürekli onun Türkçesine göre rol yazılıyor. Nereye kadar böyle olacak” dedi.
Armağan Çağlayan : Ekranın en yakışan çifti Emir ile Ferihaydı


Uğurkan Erez “İvana Sert’in de Türkçesi bozuk ama ekranlarda çok seviliyor” deyince ünlü televizyoncu, “İvana Sırp, Meryem Türk ama…” yanıtını verdi.

Yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem’in kadrosuna dahil olan Nurgül Yeşilçay’la ilgili de konuşan Armağan Çağlayan, “Nurgül’ün oyunculuğunu tartışmaya gerek yok. Çok başarılı bir oyuncu. Sultan rolünde izlemeden bir şey diyemem ama merakla bekliyorum. Eminim diziye çok şey katacaktır” sözleriyle ünlü oyuncuya övgüler yağdırdı.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False