GeriMagazin Adele'in özel fotoğrafları hacklendi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Adele'in özel fotoğrafları hacklendi!

Adele'in özel fotoğrafları hacklendi!

Adele, hiçbir yerde yayınlamadığı fotoğraflarının, sevgilisi Simon Konecki'nin e-mail hesabı hacklendikten sonra paylaşıldığını görünce şoke oldu. Peki; Adele kimdir? İşte detaylar…

İngiliz şarkıcı Adele'in hiçbir yerde yayınlamadığı fotoğraflarının, sevgilisi Simon Konecki'nin e-mail hesabı hacklendikten sonra bir  Facebook hayran grubunda paylaşılması, genç sanatçıyı üzdü.

İnternet korsanlarının son kurbanı, 27 yaşındaki şarkıcı Adele oldu. Bir hayranı şarkıcının özel fotoğraflarını hackleyip  Facebook'ta yayınladı. Bu fotoğraflar arasında Adele'in şimdi 3 yaşında olan oğlu Angelo'nun ultrason tarama görüntüleri ve şarkıcının hamileyken çektiği bir selfie de bulunuyor. Bir başka fotoğrafta Adele yatakta uzanıp şampanya ve sigara içerken görülüyor.

Adele'in oğlunun özel hayatı konusunda çok hassas olduğu biliniyor. 2014 yılında verdiği bir röportajda, sadece oğlunun fotoğraflarını çeken gazetecilerle ilgilenmesi bir avukat grubunun olduğunu söylemişti.

Adelein özel fotoğrafları hacklendi

Adele kimdir?

Adele Laurie Blue Adkins ya da bilinen sahne adı ile Adele, 5 mayıs 1988 yılında dünyaya geldi. 2006'da bir arkadaşının Adele'e ait bir demoyu Myspace'e göndermesinden sonra XL Recordings, şarkıcıya bir kayıt sözleşmesi teklif etti. Bir sonraki yıl, BRIT Ödülleri'nde "Eleştirmenlerin Seçimi" ve BBC'nin "2008'in Sesi" ödülünü kazandı. İlk albümü 19 ile Adele hem ticari başarı hem de eleştirmenlerin takdirini kazandı. Albüm, Birleşik Krallık'ta (BK) bir numaradan giriş yaptı ve dört defa platin kazandı.  ABD'deki kariyeri, izleyici rekoru kıran 2008'in sonlarındaki Saturday Night Live bölümü ile yükseldi. 2009 Grammy Ödülleri'nde En İyi Yeni Sanatçı ile En İyi Kadın Vokal Pop Performansı dallarında ödül kazandı.

En lezzetli yemek tarifleri burada

False