Acun Ilıcalı ekibi ile yemeğe çıktı

Acun Ilıcalı ekibi ile yemeğe çıktı

Acun Ilıcalı, Gökhan Özoğuz, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve büyük kızı Banu Ilıcalı ile birlikte ekip yemeğindeydi. İş konuşmak için bir araya gelen ekip, mekan çıkışı objektiflere takıldı. İşte detaylar…

Haberin Devamı

Mekanda hep birlikte vakit geçiren ekip, ilerleyen saatlerde yine hep birlikte çıkış yaptı. Ekibe önderlik eden Acun Ilıcalı, "Arkadaşlarımız ile yemek yedik, sohbet ettik ve evimize gidiyoruz." diyerek arabasına bindi. Patronlarının hemen ardından çıkan Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Gazetecilere poz vererek araçlarına binen Eser ve Oğuzhan, İbrahim Büyükak'ı yalnız bıraktı. Yeni filmi ile beyazperde de boy gösterecek olan Büyükak, "Galamız olacaktı, ancak iptal etme durumumuz olabilir. Bunun için bir yemek yedik, onu konuştuk." dedi.

Acun Ilıcalı kimdir

Acun Ilıcalı kimdir?

Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 yılında Edirne’de dünyaya geldi. Acun Medya'nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyesidir. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur. Televizyonculuğa Show Tv'de başlamıştır. İlk kez Beşiktaş muhabirliği yapmıştır.

Haberle ilgili daha fazlası: