14 yaşında beşinci klibini çekti... Alper Erözer kimdir?

14 yaşında beşinci klibini çekti... Alper Erözer kimdir

13 yaşında çıkardığı 'Enerji' şarkısı ile dikkatleri üzerine toplayan ve hayranları tarafından Türkiye'nin en genç starı olarak tanımlanan Alper Erözer, ikinci teklisi 'Tek Bir Yeminle'yi hayranlarının beğenisine sundu. Sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya düzenlemesi Aerro’ya ait “Tek Bir Yeminle” şarkısının klibi, dijital platformlarda yerini aldı.

Haberin Devamı

Şarkılarıyla genç kitlenin ilgisini çeken ve Türkiye'nin en genç starı olarak tanımlanan Alper Erözer, Canavar Arabaların Türkiye şovunda sahnede yer alacak.

Erözer, yeni şarkısını ilk kez hayranları için 19 Ocak'da “Canavar Arabalar” gösterisinde, TJK Hipodrum Ankara’da seslendirecek. Devamında “Canavar Arabalar” kapsamında 20 Ocak'da İstanbul Ülker Sports Arena’da 27 Ocak'da İzmir Halkapınar Spor Salonu’nda sahne alacak. Genç sarkıcı, hayranları için sahnede bazı sürprizlere yer vermeye hazırlanıyor.

ALPER ERÖZER KİMDİR?

Müzik piyasasına girmeden önce birçok televizyon reklamında oynayan Alper Erözer, bir dönem Fox TV'de "Komşular" isimli dizide rol almıştır.

Sözlerini kendisinin yazdığı ‘’I Think You Love Me Now’’ isimli teklisi ile ilgi gören, ünlü aranjör ve besteci Suat Aydoğan’ın keşfettiği 13 yaşındaki Alper Erözer, şimdi ‘’Hey World World’’ albümü ile müzik piyasalarına adım attı.

Suat Aydoğan’ın imzası ile 6 İngilizce, 2 Türkçe ve 1 Türkçe Club Mix olmak üzere toplam 9 şarkılık ilk albümü olan 'Hey World World'ü seslendiren Alper Erözer, albümde bulunan İngilizce şarkılarının sözlerini ise babası Cenk Erözer ile birlikte yazdı.

Haberin Devamı

Albümündeki ilk çıkış şarkısı olan 'Enerji'nin video klibinin çekimini gerçekleştiren Alper Erözer, merakla beklenen ‘’Hey World World’’ albümü ile 26 Ocak 2018 tarihinde tüm dijital müzik platformlarda yerini aldı.

Haberle ilgili daha fazlası: