13 yaşında ilk albümünü çıkardı.. Alper Erözer kimdir kaç yaşında?

13 yaşında ilk albümünü çıkardı.. Alper Erözer kimdir kaç yaşında

Alper Erözer, Hey World isimli albümüyle dijital müzik platformlarında yerini aldı. Babası Cenk Erözer ile beraber yazdığı şarkıları seslendiren genç isim, Suat Aydoğan imzasıyla 9 şarkılık ilk albümünü piyasaya sürdü. İşte, son günlerin popüler ismini merak edenler için 'Alper Erözer kimdir?' sorusunun cevabı

Haberin Devamı

Müzik piyasasına girmeden önce birçok televizyon reklamında oynayan Alper Erözer, bir dönem Fox TV'de Komşular isimli dizide rol almıştır.

Sözlerini kendisinin yazdığı ‘’I Think You Love Me Now’’ isimli teklisi ile ilgi gören, ünlü aranjör ve besteci Suat Aydoğan’ın keşfettiği 13 yaşındaki Alper Erözer, şimdi ‘’Hey World World’’ albümü ile müzik piyasalarına adım attı.

Suat Aydoğan’ın imzası ile 6 İngilizce, 2 Türkçe ve 1 Türkçe Club Mix olmak üzere toplam 9 şarkılık ilk albümü olan 'Hey World World'ü seslendiren Alper Erözer, albümde bulunan İngilizce şarkılarının sözlerini ise babası Cenk Erözer ile birlikte yazdı.

Albümündeki ilk çıkış şarkısı olan 'Enerji'nin video klibinin çekimini gerçekleştiren Alper Erözer, merakla beklenen ‘’Hey World World’’ albümü ile 26 Ocak 2018 tarihinde tüm dijital müzik platformlarda yerini aldı.

Haberle ilgili daha fazlası: