Kurtlar Vadisi Pusu 282. bölüm fragmanı yayınlandı - izle!

Kurtlar Vadisi Pusu 282. bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Reyting rekortmeni Kurtlar Vadisi Pusu, bu akşam 282. bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Heyecanın tükenmediği, aksiyon sahneleri ile izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde uçurumdan düşen Polat Alemdar, bir türlü bulunamaz. İşte Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm fragmanı ve detayları…

Haberin Devamı

Perşembe akşamları saat 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Kurtlar Vadisi Pusu, bu hafta da kaldığı yerden devam ediyor. Bu akşamki yeni bölümde; geçtiğimiz haftanın finalinde Gölge’yi öldürmek üzereyken uçurumdan yuvarlanan Polat Alemdar, tüm aramalara rağmen bulunamaz. Polat Alemdar’ın akıbeti herkes tarafından merak edilirken, onu vuran Yusuf yurtdışına çıkmak için harekete geçecek.

İşte Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde yaşanacaklar ve 282. bölüm fragmanı…

KURTLAR VADİSİ PUSU 282. BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR…

“Gölge’nin adamları uçurumdan yuvarlanan Polat Alemdar’ı bütün aramalara rağmen bulamaz.  Aramaya Polat’ı vuran silahın sahibi Yusuf da katılır. Ariel, Polat’ın ölmüş olacağını düşünerek aramadan vazgeçer. Polat Alemdar’ın hiçbir yerde izine rastlayamayan düşmanları ondan kurtulduklarını düşünmeye başlar. Sevenleri ise bütün uğraşlarına rağmen Polat’a ulaşamaz.

Komutan Yasin ve Siyah Sancak’a katılan Pusat’ın da Polat Alemdar’ın başına gelenlerden haberi yoktur. Aldıkları talimat gereği ikili Irak’a giderler. Ancak orada karşılarında yine Gölge’yi bulurlar. Gölge’nin ordusu Dark River’la girdikleri bir çatışmada Siyah Sancak ekibi ağır bir darbe alır.
Polat Alemdar’ı vuran Yusuf ise babasının isteğiyle yurtdışına çıkmak için harekete geçer. Karun, Yusuf’un Polat Alemdar’ı vurmasından dolayı çok mutlu olmuştur; çünkü her şey istediği gibi ilerlemektedir. Ancak Yusuf’un Karun’un bilmediği ve hiç de tahmin edemeyeceği başka planları vardır.”

Haberin Devamı

 KURTLAR VADİSİ PUSU 282. BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümü bu akşam saat 20:00’da Kanal D'de yayınlanacak. sakın kaçırmayın...