Kız babası olmak meğer ne zormuş

Kız babası olmak meğer ne zormuş

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in Perihan Savaş’tan olan kızı Melek Zübeyde ile Etiler’deki Köşebaşı Kebap salonunun sahibi Ali Akkaş’ın oğlu Volkan Akkaş, önceki akşam Hilton Oteli’nde düzenlenen davetle nişanlandı. Kızı salona girerken duygulandığı gözlenen Tatlıses, "Kız babası olmanın ne kadar zor olduğunu bu gece yaşadım ve gördüm" dedi.

İbrahim Tatlıses ve Perihan Savaş’ın kızları Melek Zübeyde ile Volkan Akkaş, Hilton Convention Center’da yapılan törenle nişanlandı. Çiftin nişan yüzüklerini Cavit Çağlar’la Mehmet Ali Yılmaz taktı. Gazetecilerin alınmadığı nişan törenine, Mehmet Ali Yılmaz, Cavit Çağlar, Osman Yağmurdereli, Hayri Yazıcı, Ozan Şer, Faruk Saraç, Mehmet-Şehnaz Tuna, Gündüz Gedikoğlu, Süheyl Uygur-Burçin Orhon, Semiramis Pekkan ve oğlu Zoran Lalvani, Oya Başar, çocukları Umut-Ayşe Kırca, Metin Aşık, Behzat Uygur, Adnan Şenses, Oya Aydoğan, Seren Serengil-Musa Aytun, Mehmet-Gülay Kuriş, Gül Sunal, Mehmet Ali-Tuba Erbil, Garo Mafyan, Aydemir Akbaş,gibi birçok ünlü katıldı.

Tatlıses ağladı
/images/100/0x0/55ea1528f018fbb8f86a37c1

Nişan töreninde, Melek Zübeyde’nin çok istediği Gülben Ergen, şarkılarını seslendirmek için sahnedeydi. Bodrum’daki tatilini yarıda kesip Hilton’daki nişana katılan Ergen, söylediği şarkılarla davetlileri coşturdu. Kızı Melek Zübeyde, salona girerken Tatlıses, gözyaşlarını tutamadı. Tatlıses, daha sonra Perihan Savaş’la piste çıkıp dans etti. Ünlü türkücü, "Kızımı sahnede oynarken hiç görmedim" diyerek Melek Zübeyde’yi sahneye davet edip onunla birlikte oynadı. Tatlıses, "Kız babası olmanın ne kadar zor olduğunu bu gece yaşadım ve gördüm. Bu gece ben de çok ağır oldum ve kızım için az şarkı söyleyebildim. Kızım anneannesinin terbiyesini aldı. Oğlumuz da ağırbaşlı. İkisi de mutlu" demekle yetindi.

Gönderilen çiçeklerin arasında en çok ilgiyi, Tatlıses’in önümüzdeki seçimlerde aday olduğu Genç Parti Başkanı Cem Uzan ve eşi Alara Uzan adına gelen çekti. Yaklaşık 800 davetlinin katıldığı nikah töreninin 520 bin dolara mal olduğu ileri sürüldü.
Haberle ilgili daha fazlası: