GeriKelebek Kısmetse Olur'da Kim Elendi? final gecesi - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısmetse Olur'da Kim Elendi? final gecesi - izle

Kısmetse Olur'da Kim Elendi? final gecesi - izle
Abone Olgoogle-news

Kısmetse Olur Kim Elendi? sorusunun cevabı belli oldu. Sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı Kanal D'nin ilgiyle takip edilen izdivaç programı Kısmetse Olur 9 Ocak 2016 Cumartesi akşamı ''Haftanın Finali'' ile izleyicileriyle buluştu. Peki; Kısmetse Olur haftanın finalinde kimler elendi?, Kısmetse Olur Ayça geri mi döndü? İşte detaylar…

8 erkek ve 8 kadın yarışmacının gerçek aşkı bulmak adına bir araya geldikleri Kısmetse Olur'da dün akşam 'eleme gecesi'' heyecanı yaşandı. Peki; Kısmetse Olur haftanın finali'nde kimler elendi?, Hangi gelin adayı elendi?, Hangi damat adayı elendi?, Haftanın mükemmel çifti kim oldu? İşte detaylar…

Bu soruların cevapları Kısmetse Olur 9 Ocak 2016 eleme gecesinde belli oldu. Kısmetse Olur eleme heyecanından önce SMS oylaması sonucu koruma altına alınan gelin ve damat adayı belli oldu. Buna göre; Kısmetse Olur programında SMS oylaması sonucu gelin adaylarından Cansel Çördük ile damat adaylarından Eser West koruma altına alınan yarışmacılar oldu.

Hafta içi hergün saat 12:45'te Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur yarışma programı, özgün içeriği ve servet değerindeki ödülleri ile dikkat çekiyor. Heyecan fırtınasının bir an bile dinmediği yarışmada hem aradığı aşkı bulan hem de haftanın birincisi olan gelin ve damat adayları 10 bin TL'lik ödülün sahibi olacak.

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

KISMETSE OLUR KİM ELENDİ?

Kısmetse Olur yarışmasında Serhan’ı bu akşam çok zor bir eleme gecesi bekliyor. Kısmetse Olur kim elendi? Fatma ile Melis haftayı gerginliklerle geçirirken, gelinler evinde istenmeyen adam Serhan.

Gelin adaylarından elenmesi için en çok oyu alan Serhan, Damat adaylarından elenmesi için en çok oyu olan ise Fatma oldu. 

10 BİN TL ÖDÜLÜN SAHİBİ ESER OLDU

10 Bin TL'lik ödülün sahibi Eser oldu. Eser, Serhan'ı elenmekten kurtardı. Kısmetse Olur evine veda eden isim Fatma oldu.

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

SERHAN FATMA'YI YALNIZ BIRAKMADI

Kısmetse Olur evinden elenen isim Fatma oldu. Ancak Eser'in elenmekten kurtardığı Serhan, Fatma'yı yalnız bırakmayacağını söyleyerek onunla birlikte Kısmetse Olur evine veda etti.

DOKUNULMAZLIKLARI KİMLER ALDI?

Kısmetse Olur’da damat adaylarından Tankut ile Adnan dokunulmazlık sahibi oldu. Ayrıca Eser ve Cansel dışında Tankut ve Adnan da elenmeyecek. Gelin adaylarından Mehtap koruma altına alındı. Mehtap Kısmetse olur yarışmasındaki ilk korumasını aldı.

Kısmetse Olur programının geçtiğimiz hafta yayınlanan eleme gecesinde Kısmetse Olur evine Serhan ve Duygu veda etmişti. Geriye kalan 8 gelin ve 8 damat adayının bilgilerini aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

KISMETSE OLUR AYÇA GERİ DÖNDÜ - AYÇA BEĞEN KİMDİR?

Kısmetse Olur evinden Fatma elendi. Ancak geçmişi ihanetle anılan Ayça Ekin Beğen geri döndü. Emre ile yakınlaşması sonrası eski nişanlısı Halil ile görüntüleri ortaya çıkan Ayça yarışmaya veda etmişti.

Eski nişanlısı ile fotoğrafları ortaya çıkan Ayça Beğen 5 yıl önce evlenip boşandığını söyleyerek ev halkına yalan söylemişti. Gerçekte ise 31 Temmuz 2015'te evlenmiş.

KISMETSE OLUR YARIŞMACILARI (Gelin ve Damat Adayları)

Kısmetse Olur Gelin Adayları

Fatma Nisan Kala Kimdir?

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Fatma Nisan Kala: 23 yaşında Üniversite öğrencisi olan Fatma Nisan, Diyarbakırlı. İstanbul’da yaşayan yarışmacının göz rengi Kahverengi. Burcu Koç olan Fatma’nın boyu 1,67 cm, kilosu ise 49 kg.

Nur Erkoç Kimdir?

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Nur Erkoç: Üniversite öğrencisi olan Nur, 23 yaşında. ivent Organizasyonu olarak hayatını sürdüren yarışmacının göz rengi Açık Kahverengi, burcu Balık, boyu 1.70 cm, kilosu ise 49 kg.

Burçak İmre Kimdir?

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Burçak İmre: 33 yaşında olan Burçak, 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. İzmirli olan yarışmacı özel bir şirkette Genel Müdürlük yapıyor ve İstanbul’da yaşıyor. Burcu Kova olan Burçak’ın göz rengi Lens Gri, boyu 1,67 cm, kilosu ise 53 kg.

Cansel Çördük Kimdir?

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Cansel Çördük: 20 yaşında Antalyalı olan ancak İstanbul’da yaşayan Cansel, Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Hazırlık öğrencisi. Göz rengi Kahverengi olan yarışmacı Terazi burcu. Boyu 1,75 cm, kilosu ise 57 kg.

Mehtap Taşkıran Kimdir?

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Mehtap Taşkıran: Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Muhasebe mezunu olan 30 yaşındaki Mehtap’ın mesleği Muhasebecilik. Aslen Yozgatlı olan yarışmacı İstanbul’da yaşıyor. Burcu Boğa ve göz rengi Yeşil. Mehtap’ın boyu 1,71 cm, kilosu ise 57 kg.

Melis Buse Betyakan Kimdir?

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Melis Buse Betyakan: 23 yaşındaki Melis, Beykent Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık mezunu. Eğitiminden dolayı hayatına İç Mimar olarak devam eden yarışmacı aslen Sivaslı ancak İstanbul’da yaşıyor. Melis’in göz rengi Açık Kahve, burcu ise Balık. Boyu 1,74 cm, kilosu 54 kg.

Daniela Grajdeanu Kimdir?

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Daniela Grajdeanu: 23 yaşında Romanyalı olan Daniela, Beykent Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun ve İstanbul’da yaşıyor. Pilates eğitmeni olarak yaşamına devam eden yarışmacının göz rengi Kahverengi, burcu Akrep, boyu 1,70 cm, kilosu ise 54 kg.

Kısmetse Olur Damat Adayları:

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Gürkan Demirci: 33 yaşında, Profesyonel Futbolcu olan Gürkan İstanbul’da yaşıyor. Açık Kahve göz rengine sahip olan yarışmacının burcu Balık, boyu 1,91 cm, kilosu 90 kg.

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Adnan Kızıltaş: 23 yaşında aslen Karslı olan Adnan, hayatını Tercümanlık yaparak sürdürüyor. Göz rengi Kahverengi olan yarışmacının burcu Başak, boyu 1,90 cm, kilosu ise 86 kg.

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Eser West: 25 yaşında İngilizce öğretmeni olan Eser, ABD’nin eyaleti olan New York’ta doğmuş. İstanbul’da yaşayan yarışmacının göz rengi Kahverengi burcu ise Kova. Boyu 1,88 cm, kilosu 88 kg.

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Tankut Denker: Marmara Üniversite Turizm ve Otelcilik mezunu olan Tankut, 43 yaşında ve hayatına Profesyonel Masaj Terapisti olarak devam ediyor. Aslen İstanbullu olan yarışmacı ABD - San Francisco’da yaşıyor. Tankut’un burcu Boğa, göz rengi ise Kahverengi. Boyu 1,79 cm ve kilosu 83 kg.

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Serhan Çeliker: Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü 3. sınıf öğrencisi olan 26 yaşındaki Serhan, Tekstil firması sahibi. Aslen Adanalı olan yarışmacı İstanbul’da yaşıyor. Göz rengi Koyu Kahve. Burcu Yengeç, boyu 1,88 cm, kilosu ise 78 kg.

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Murat Özbakan: 45 yaşında İstanbullu olan ve İstanbul’da yaşayan Murat, Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. Tekstil sektöründe yönetici olan Murat’ın göz rengi Açık Kahve, burcu ise Balık. Boyu 1,84 cm, kilosu 80 kg.

Kısmetse Olurda Kim Elendi final gecesi - izle

Erdem Dalfidan: Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm Bölümü mezunu olan, hayatını İşletmeci olarak sürdüren Erdem, 27 yaşında ve Bursa’da yaşıyor. Yarışmacının göz rengi Kahverengi, burcu Balık, boyu 1,86 cm, kilosu ise 80 kg.

Hafta içi her gün 12:45’te yeni bölümleri ile ekrana gelen ‘’Kısmetse Olur’’da 8 kız ve 8 erkek yarışmacı arasından yapılan eşleştirme ile izleyenler, gönüllerindeki favori çifte, baş başa görüşme şansı sunabiliyorlar.

Evlilik yolunda gelin ve damat adaylarının yarıştığı Kısmetse Olur’da aradığı aşkı bulan ve evlenmeye karar veren çift, muhteşem bir düğünün yanında harika bir ev, yurt dışında balayı tatili ve takı setlerinin sahibi olacaklar.

9 Ocak 2016 Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan “Kısmetse Olur Haftanın Finali”nde hem bayanlardan hem de erkeklerden bir yarışmacı eve veda edecek.

Kısmetse Olur Haftanın Finali bu akşam saat 23:30’da Kanal D canlı yayın kuşağında ekranlara gelecek.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle