GeriKelebek Kiralık Aşk'ın Ömer'inden 'Çapkınlık açıklaması' | Video izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kiralık Aşk'ın Ömer'inden 'Çapkınlık açıklaması' | Video izle

Kiralık Aşk'ın Ömer'inden 'Çapkınlık açıklaması' | Video izle
refid:29702339-spot ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Kiralık Aşk dizisinin yakışıklısı Barış Arduç, hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü. Şu sıralar Kiralık Aşk dizisinde Ömer'i canlandıran Barış Arduç, bir genç kıza telefon numarası verirken kameralara yalakalandığı haberleri üzerine sosyal medyadan tepki gösterdi ve hakkında yapılan haberler hakkında açıklamada bulundu.

Son dönemlerde Kiralık Aşk dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Barış Arduç, çapkınlık iddialarına çok kızdı. 'Deliha' filminin çekimleri sırasında tanışıp aşk yaşamaya başladığı Gupse Özay'ı aldatmaya niyetlendiği, hatta çapkınlıkta acemi gibi haberlerle gündemde yer alan Barış Arduç, sosyal medya üzerinden sitem etti.. Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakterini canlandıran Barış Arduç, özellikle basın mensuplarına tepki gösterdi. İşte, Barış Arduç'un o açıklamaları...

"BİR SÜRÜ SAFSATA"

"Bir arkadaşımın doğum günü sebebiyle 30 dakika uğradığım bir mekanda dizimizi takip eden bir genç kızın benimle fotoğraf çektirmek istemesi sonucu ortaya çıkan çirkin bir haber var. Çapkınlık yapmaktan tutun da alkolün etkisiyle ayakta zor durduğuma kadar bir sürü safsata... Biraz hassas olup sadece bir oyuncuyla fotoğraf çekilmek isteyen bir genç kızı böyle çirkin bir şeye alet etmeseniz olmaz mı? Bu yapılan ayıptır.

Kiralık Aşkın Ömerinden Çapkınlık açıklaması | Video izle Gupse Özay, Barış Arduç'a sahip çıktı

"O EKMEK BOĞAZINIZDAN GEÇMEZ"

Hadi biz alıştık yalan haber yapmanıza. Ama siz de biraz hassas olup sadece bir oyuncuyla fotoğraf çektirmek isteyen bir genç kızı böyle çirkin bir şeye alet etmeseniz olmaz mı? Sizin yaptığınızın adı da ekmek parası değil mi? İşine yalan karıştırmadan yapan magazinci arkadaşları tenzih ederek söylüyorum. Ayıptır, o ekmek boğazdan geçmez... Hayırlı işler birader."

ÖMER'İN HAVUZ KEYFİ (KİRALIK AŞK)

Ömer'in (Barış Arduç) soyunup havuza girmesiyle kızların aklını başından alan Ömer'i kıskanan Defne (Elçin Sangu) sinir küpüne dönüyor.

False