Yıldız Tilbe'nin bu tweeti tarihe geçti

Yıldız Tilbenin bu tweeti tarihe geçti

Türkiye’de Twitter’ın 2018 verilerine göre, eğlence kategorisinde Yıldız Tilbe’nin Sezen Aksu ile barıştığını ilan ettiği tweeti en beğenilen Tweet oldu.

Haberin Devamı

Twitter’ın 2018 yılına ilişkin paylaştığı verilere göre, bu yıl Türkiye’de Twitter gündemin en üst sıralarında yıllardır küs kalan Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu’nun barışı yer aldı. Yıldız Tilbe’nin Sezen Aksu ile barıştığını ilan ettiği tweeti en beğenilen tweet oldu.

Yıldız Tilbenin bu tweeti tarihe geçti


 

 İşte Twitter’ın Türkiye için paylaştığı verilere göre 2018’de en çok kullanılan hashtagler:

1- survivor2018
2- erkanmeriç
3- hazalsubaşı
4- adınısenkoy
5- siyahbeyazaşk
Eğlence kategorisindeki sohbetlerde en fazla etkileşime geçilen hesaplar:
1- sozdizi
2- SenAnlatKdeniz
3- billboard
4- bumasalbitmez
5- DirilisDizisi
Erkan Meriç sohbetlerin zirvesinde
Erkan Meriç ve Hazal Subaşı hashtagleri ile bu yılın en çok konuşulan ünlüleri olurken Survivor 2018’e katılan ikili Hilmi ve Murat’ın dostluğu ise #hilmur etiketi ile en çok konuşulanlar arasında 3. sırada yerini aldı. Sevilen dizi Fazilet Hanım ve Kızları’ndaki unutulmaz ikili Yağız ve Hazan için oluşturulan #yaghaz hashtagi ise en çok kullanılan 4. hashtag olurken oyuncu Birce Akalay da en çok konuşulanlar arasında 5. sırada yerini aldı.

Menemenin soğanlı mı soğansız mı yapılacağına ilişkin gurme yazar Vedat Milör’ün anketi ise Twitter gündeminde kısa sürede zirveye yerleşirken şüphesiz ülke gündemini de değiştirmek üzere büyük ses getirdi.

Haberin Devamı

SAĞLIKLI BESLENMENİN PÜF NOKTALARI

Sağlıklı beslenmenin püf noktalarıLC Waikiki Aile Buluşmaları’nın yedinci durağı Eskişehir’de “Sağlıklı beslenmenin püf noktaları” konuşuldu. Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt’un konukları; Uzman Diyetisyen Zeynep Köse Çapay ve LC Waikiki Kurumsal İletişim ve Reklam Müdürü Sevda Malkoç. #LCWAileBuluşmaları

Haberle ilgili daha fazlası: