Yarbay oldu

Yarbay oldu

Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği, senaryosunu Kubilay Tat’ın kaleme aldığı “7. Koğuştaki Mucize” filminin çekimleri, Muğla’nın ardından İstanbul’da devam ediyor.

Haberin Devamı

Aras Bulut İynemli’nin başrolü üstlendiği filmin kilit rollerinden birinde de Yurdaer Okur yer alıyor. Okur, “Yarbay Aydın” olarak İynemli’nin canlandırdığı Memo’nun hayatında önemli rol oynuyor. Kızını çok seven bir babanın adalet arayışını konu alan “7. Koğuştaki Mucize” sonbaharda vizyonda olacak.

Yarbay oldu


Seyahat sigortası sadece vize başvurusu için gerekli bir evrak değildir! Peki nedir?

Seyahat sigortası sadece vize başvurusu için gerekli bir evrak değildir! Peki nedir?Seyahat etmek, farklı şehirleri, ülkeleri ve kültürleri tanımak, herkes için unutulmaz bir deneyim. Günümüzde tatil anlayışları değişiyor hem yurtiçinde hem de yurtdışında deneyim edinmek üzerine yapılan tatiller yaygınlaşıyor. Yurtdışında da yurtiçinde de tatil yaparken en önemli konuların başında güvenlik geliyor. Dilini, yolunu, sistemini bilmediğimiz ülkelerden, kendi ülkemizdeki seyahatlerde başınıza gelebilecek sorunlara kadar bizi güvence altına alan Seyahat Sağlık Sigortalarının detaylarını Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Remzi Duman ile konuştuk. (Sponsorlu)
Haberle ilgili daha fazlası: