GeriKeyif Ya siz 'Yüzleşme'ye hazır mısınız?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ya siz 'Yüzleşme'ye hazır mısınız?

Ya siz 'Yüzleşme'ye hazır mısınız?
Abone Olgoogle-news

30'lu yaşlarınızın ilk yarısını bile geride bırakmadınız daha. Ama buna rağmen iş dünyasında başarılı bir beyaz yakalı oldunuz çoktan.  Dolgun bir maaşınız, pahalı bir arabanız, şık bir eviniz belki de hayalini kurduğunuz, herkesi kıskandıran fiziksel özelliklere sahip bir eşiniz  ve çocuklarınız var.

Yani özetle günümüzde "başarı" diye nitelendirilen her şey elinizde. Peki mutlu musunuz? Ama "gerçekten" mutlu musunuz? Hayatınızı sürdürebilecek, size gelecek için motivasyon sağlayacak tutku içinizde barınıyor mu?

Böyle bir soruya yanıt vermek zor değil mi? İşte bir zamanlar kendisi de bu tür bir yaşam sürdüren Fırat Devecioğlu, bir noktada hiç arkasına bakmadan bıraktığı o dünyayı Yüzleşme adlı kitabının satırlarına taşıyor.

Ya siz Yüzleşmeye hazır mısınız

Daha önce Ot, Ayran Karga, İnsan Okur, Dünyalılar, The Geyik ve Cafrande gibi yayınlarda yazılar kaleme alan Fırat Devecioğlu, Mona Yayınları tarafından okura sunulan ilk kitabında "beyaz yakalı", "kariyer odaklı birey" gibi kavramları sorguluyor. Kendi geçmiş deneyimlerinin de süzgecinden geçirerek okurunu bir tür "yüzleşmeye" çağırıyor. Tıpkı kitabının adı gibi.

 

 

 

“Arabesk’in karamsar sözlerini kabul etmiyorum”

“Arabesk’in karamsar sözlerini kabul etmiyorum”Usta müzisyen İlhan Şeşen “Hediyem” adını verdiği tribute albümüyle 47. sanat yılını kutluyor. Şeşen’le çok sevdiği Fenerbahçe’de buluştuk. // Röportaj: Sebla KOÇAN, Kamera: Ömer KALABALIK, Kurgu: Koray TAŞAN
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle