GeriKeyif Warcraft'ın yeni fragmanı yayınlandı - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Warcraft'ın yeni fragmanı yayınlandı - izle

Warcraft'ın yeni fragmanı yayınlandı - izle

Video oyun dünyasının en ünlü oyunlarından biri olan Warcraft’ın, beyaz perdeye yansıyacak yeni dünyası için sayılı günler kala yeni bir televizyon spotu yayınlandı. Vikings serisinin kahramanı Ragnar Lothbrok’u canlandıran ünlü aktör Travis Fimmel'in de baş rolde yer aldığı film 10 Haziran tarihinde vizyona girecek.

Filmde vatanları yok olan Orklar yeni bir koloni oluşturmak amacı ile Azeroth krallığının yerleşkesinin eteklerine kadar gelirler.

Gayet düzenli bir krallık konumunda olan Azeroth Krallığı ise orkların gelmesi ile düzenleri bozulur ve yıkımın eşiğine kadar gelirler.

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması

 

Bir tarafın yok olma korkusu diğer  tarafın yıkılma korkusu bu iki grubu savaşa sürüklemektedir. Filmde senarist Duncan Jones aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturuyor.

Travis Fimmel, Ben Foster, Paula Patton, Toby Kebbel, Dominic Cooper, Robert Kazinsky gibi birbirinden menmli isimlerin  yer aldığı film 10 Haziranda gösterime girecek.

World of Warcraft oyununun sinema filmi olan yapım farklı ırkların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyayı beyazperdeye taşıyor. Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının eteklerine gelirler.  Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da eşikteki bu savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkım bekler, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler. Filmin yönetmenliğini Moon (2009) filmiyle sinemaya esaslı bir giriş yapan, genç neslin umut vaadeden yönetmenlerinden Duncan Jones yer alırken, oyuncu kadrosunda ise  Travis Fimmel, Paula Patton, Ben Foster, Dominic Cooper, Toby Kebbell, Ben Schnetzer, Rob Kazinsky ve Daniel W isimleri yer alıyor. Filmin yapımcıları ise Legendary Pictures, Blizzard Entertainment ve Atlas Entertainment firmaları.

False