GeriKeyif Survivor Semih'in şoke eden planı deşifre oldu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Semih'in şoke eden planı deşifre oldu!

Survivor Semih'in şoke eden planı deşifre oldu!

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığında TV 8 ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı Survivor 2016’da şimdiye kadar görülmemiş bir olay yaşandı. Semih Öztürk gönüllüler takımı elemeye çıksın diye plan yaptı. Ancak, Gizem Kerimoğlu açık verince her şey ortaya çıktı. İşte detaylar…

Survivor adası ilk kez böyle bir 'şaşırtıcı' plana tanık oluyor. Semih Öztürk içinde yer aldığı gönüllüler takımı dokunulmazlığı kaybetsin diye plan yaptı. Gizem Kerimoğlu ilk oyunda performansı ile bunu ifşa edince gönüllüler takımı erken uyandı.

Survivor son bölümünde eşi benzeri olmamış bir plan ortaya döküldü. Semih Öztürk içinde yer aldığı gönüllüler takımının dokunulmazlığı kaybetmesi için oyun vermeyi planladı. Gizem Kerimoğlu da bu planda yer aldı. Ancak oyun sırasında bunu o kadar göstere göstere yaptı ki takım arkadaşları duruma anladı.

Survivor Semihin şoke eden planı deşifre oldu

Kendi aralarında anlaşan gönüllüler  Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu'nu oynatmama kararı aldılar. Buna planı deşifre olan  Semih Öztürk tepki verdi. Kavga çıkaran  Semih Öztürk hem Zafer hem de Nihal Candan ve Serkay Tütüncü ile kavga etti.

Semih Öztürk ve Gizem Kerimoğlu adadaki başbaşa sohbetlerinde yaptıkları planı da itiraf ettiler.  Semih Öztürk ada konseyine bu durum taşınınca da Damla Can'a "Ben seni kurtarmak istemiyorum ki... Umurumda değil" diyerek planını kabullendi.

Semih Öztürk içinde yer aldığı gönüllüler takımının dokunulmazlığı kaybetmesini iki haftadır planlıyordu. Bunun sebebi ise gönüllüler SMS sonuçları sıralaması. Semih Öztürk gönüllülerin çıktığı SMS oylamasında birinci çıkmıştı. Buna güvenen Semih Öztürk adada hakimiyet kuramadığı ve dışlandığı takımı ada konseyinde yok etmek istiyor.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False