GeriKeyif Survivor All Star izle Hasan ile Bozok birbirine girdi, Turabi zor ayırdı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  6
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor All Star izle Hasan ile Bozok birbirine girdi, Turabi zor ayırdı!

Survivor All Star izle Hasan ile Bozok birbirine girdi, Turabi zor ayırdı!
refid:28802631 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Survivor'da Hasan – Bozok neden kavga etti? Survivor All Star'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde ödül oyununu kaybeden Gönüllüler takımında yarışmacılar arasında kavga çıktı. Begüm'e 'Senin yüzünden kızımın fotoğrafını göremeyeceğim' diyen Bozok, araya giren Hasan'ın da üzerine yürüyerek ağzına geleni söyledi. (Videoyu haberin devamından izleyebilirsiniz.)

Survivor All Star’da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler arasında kaybedien ödül oyunu sonrasında belki de en büyük kavga çıktı.

Hasan ve Bozok kaybedilen ödül oyunundan sonra birbirine girdi.

Bozok'un üst üste hata yapan Begüm'e çıkışması ve onu ağlatması sonrasında araya Hasan girdi. Bozok bu sefer de Hasan'ın üzerine yürüdü. Kendisine üslup dersi vermesinden sıkıldığını söyleyen Bozok, Hasan'a küfür etti. İkiliyi Turabi ayırmak zorunda kaldı.

Herkesin güçlü olduğu ve finale gitmek istediği yarışmada birleşme partisine ramak kala gönüllülerden biri elenecek. Konseyde iki yarışmacı eleme adayı oldu. Hasan ve Bozok çarşamba günü yapılacak konsey için eleme adayı oldular. Turabi ve arkadaşları Hasan’ı yazarken, Hasan’ın grubu Nadya’nın dokunulmazlığı kazanmasının ardından Bozok’u hedef aldı. Çarşamba günü konseyde ya Hasan ya da Bozok gidecek. Herşey sms sıralamasına bağlı.

HASAN VE BOZOK KAVGASI İZLE

Survivor'da yarışmacılar yemek yiyiyor mu, tuvalet var mı? İşte yarışma hakkında en çok merak edilen soruların cevapları.

Survivor All Star izle Hasan ile Bozok birbirine girdi, Turabi zor ayırdı

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle