GeriKeyif Survivor All Star’da kim elendi? Fulya Kesin mi, Merve Oflaz mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor All Star’da kim elendi? Fulya Kesin mi, Merve Oflaz mı?

Survivor All Star’da kim elendi? Fulya Kesin mi, Merve Oflaz mı?
refid:28418249 ilişkili resim dosyası

Survivor'da kim elendi? Survivor All Star yarışmasında Ünlüler takımından adaya veda eden ilk isim belli oldu. Ünlüler takımın gidecek isimlerden ilki Fulya Keskin olmuştu. SMS oylamasında birinci olan Anıl, performansı düşük olduğu gerekçesi ile Merve Oflaz'ın ismini söyledi.

Survivor All Star'da Ünlüler ve Gönüllüler arasında mücadele sürüyor. Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımından biri adaya veda etti. Survivor All Star yarışmasında Ünlüler takımından gidecek isim 10 Mart Salı gecesi yayınlanan bölümde belli oldu.

Dokunulmaz oyununu Gönüllüler takımı kazanınca Ünlüler takımında gitmek için ilk adayın geçilmesi gerekiyordu. Ünlüler takımının kendi arasında yaptığı oylamada Fulya Keskin’e 6 oy, Ahmet Dursun’a 5 oy çıktı. Böylece ilk aday Fulya Keskin oldu.

SMS oylamasında birinci olan Anıl, Merve Oflaz'ın adını verdi.

Böylece Merve Oflaz ve Fulya Keskin adaya veda edecek iki aday oldu.

SMS'de daha fazla oyu alan Merve Oflaz adada kaldı. Daha az SMS alan Fulya Keskin elendi.

2. HAFTA SURVİVOR ALL STAR SMS OYLAMASI SIRASI

11. Fulya
10. Almeda
9. Hakan
8. Ahmet Dursun
7. Berna
6.Doğukan
5.Merve Oflaz
4.Pascal Nouma
3.Merve Aydın
2.Serenay
1.Anıl

Survivor All Star’da kim elendi Fulya Kesin mi, Merve Oflaz mı

Survivor all Star'da geçen hafta pizza ödülünü kazanan Ünlüler takımı, bu hafta ilk ödül oyunundan boş dönmüştü.

Anıl durumdan rahatsız. Ünlüler takımında bölünmeler olduğundan ve takımın takım gibi yarışmadığını düşünüyor.

Oylama gecesinden sonra iki takım ödül oyunu için karşılaştı. Gönüllüler takımı 10-5’e kazandı.

Gecesinde ise Ahmet Dursun ile Hakan arasında tartışma yaşandı. Ahmet Dursun önce Hakan’la sonra Merve Oflaz’la tartıştı. Ahmet Dursun, herkesi tek tek adadan göndereceğini söyledi.

Bu toplantı hakkında en çok pişman olan isim ise Anıl oldu. Anıl, herkesin konuşması sorunları çözmesi için insanları bir araya getirmişti. Ancak olaylar hiç de beklediği gibi olmadı. Takım arkadaşları, soruları çözmek yerine ciddi tartışmalar girdi.

ÖDÜL: FENERBAHÇE – GALATASARAY MAÇI

Günün ilerleyen saatlerinde takımlar bir kez daha ödül oyunu için karşı karşıya geldi.

Ödül oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Ödül olarak FenerbahçeGalatasaray derbisini izlediler.

ÜNLÜLER’DE İKİ YARALI

Survivor All Star’da yarışma sırasında göğsünden yaralanan Anıl’a yarışma sonrasında dikiş atıldı.

Adaya dönünce Hakan, balık tutmak için denize daldı. Büyük bir şanssızlık yaşayan Hakan, zıpkınla kendini vurdu. Arkadaşları büyük bir telaşla koşup Hakan’ı denizden çıkardı. Ancak gördükleri manzara karşısında gözlerini kaçırdılar. Çünkü Hakan'ın parmağı yarılmıştı. Birkaç arkadaşı, Hakan'ın parmağını görür görmez kafasını çevirdi. Tv8 de görüntüleri buzlayarak vermek zorunda kaldı.

SURVIVOR ALL STAR'DA ANIL BİRİNCİ OLDU

Ünlüler takımının birincisi Anıl oldu. SMS oylamasında birinci olduğunu öğrenen Anıl, "Bana SMS atan, destek veren herkese teşekkür ederim. Bu sıralar sakatlıklar ve kara bulutlar üzerimizde. Ama bu günler geçecek. Birinci olduğum için sevinçliyim. Ama birinin ismini söyleyeceğim için üzüntü yaşıyorum" dedi.

Anıl, seçtiği ismi açıklarken "Adada 'Gruplaşma var' diye diye gerçekten adada gruplaşma oldu. Performanslara bakarak bir isim açıklayacağım. O isim de Merve Oflaz" diye konuştu.

Merve, Anıl'ın kendisini seçmesi üzerine "Bu tercihi bekliyordum" dedi.

FULYA KESKİN KİMDİR?

Fulya Keskin, 1984'te İzmir’de doğdu. eğitim hayatına İzmir’de başlayan Fulya Keskin, eğitimi süresinde hentbol, atletizm, badminton ve taekwando gibi sporlarla ilgilendi. Sporcu kimliğinin yanı sıra modellik üzerine çalışmalarını da sürdüren Fulya Keskin, İstanbul’da yaşıyor. Katıldığı Best Model yarışmasında çeşitli dereceler aldı. Halen modellik yapmaya devam eden Fulya Keskin, modelliğin yanı sıra step ve aerobik eğitimi de vermektedir.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False