GeriKeyif Perihan Savaş: Sinema da etkilenecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Perihan Savaş: Sinema da etkilenecek

Perihan Savaş: Sinema da etkilenecek
Abone Olgoogle-news

Oyuncu Perihan Savaş, Esenler Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan “Diş Kirası” programına konuk oldu.

Film eleştirmeni Suat Köçer’in moderatörlüğünde gerçekleşen yayında Savaş, bu süreçte birçok şeyin değerini anladığını vurguladı: “İnsanlar birbirleriyle iletişiminin ne kadar önemli olduğunu, sinemanın, tiyatronun ne kadar değerli olduğunu tekrar anladı. Çok şeyin değişeceğini düşünüyorum. Sinema da bundan etkilenecektir. İnsansız bu sanatlar olmaz. Bizim daha dikkatli ve daha temiz olmamız gerekecek.” Oyuncu karantina sürecinde spor yaptığını ve beslenmesine dikkat ettiğini söyledi. Savaş, Ramazan Bayramı’nın da buruk geçeceğini dile getirdi: “Her şeyin başı sağlık, eğer sağlığın yoksa zaten bayramlarda görüşemezsin. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı hep takip ediyorum. Lütfen onu dinleyelim. Evde kalın, sosyal mesafeyi koruyun. Çünkü bu durum çocuk oyuncağı değil.”

Evde Epilasyon ve Doğru Bilinen YanlışlarTüm inovasyon projelerine kadınlar için neyin önemli olduğunu düşünerek başlayan Braun, tüy alma makineleri ailesine şimdi de flex’i kattı. Dünyanın ilk tam esnek başlıklı epilatörü olan Silk-épil 9 Flex, tüy alma alanında yeni standardı belirliyor. Braun, her kadının benzersiz hatlara ve çizgilere sahip olduğunun bilinciyle bedenimize ve hayat tarzımıza uyum sağlayacak şekilde yeni Silk-épil 9 Flex’i tasarladı. Silk-épil 9 Flex, yalnızca bir epilatör olmanın ötesine geçen, güzellik rutininize sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan ve daha azıyla çok daha fazlasını sunan çok amaçlı bir cihazdır. (Sponsorlu İçerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle