GeriKeyif Ödül gecesi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ödül gecesi

Ödül gecesi

İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından bu yıl üçüncü kez düzenlenen Kariyer Onursal Ödülleri, önceki akşam sahiplerini buldu.

Ünlü isimlerin 40 farklı kategoride ödül aldığı gecenin geliri ise Yüzümle Mutluyum Derneği’ne bağışlandı.

Ödül gecesi
Ebru Akel’in sunduğu “Kendine İyi Bak” programı “yılın en beğenilen gündüz kuşağı programı” ödülüne layık görüldü.
Ödül gecesi
Törende “yılın en beğenilen tiyatro topluluğu” ödülünün sahibi “Çok Güzel Hareketler 2” ekibi oldu. Ödülü Cihan Talay alırken, teşekkür konuşmasını ise Evliya Aykan yaptı.
Ödül gecesi
Kelebek yazarı Müge Akgün, ‘yılın en beğenilen köşe yazarı’ ödülünü aldı.
Ödül gecesi
Törende “Yasak Elma” dizisine 4 ödül birden geldi. “yılın en beğenilen TV dizisi” Yasak Elma seçilirken başrol oyuncuları Sevda Erginci “yılın en iyi çıkış yapan kadın oyuncusu”, Eda Ece “yılın en beğenilen kadın dizi oyuncusu”, Şevval Sam da “kariyer onur ödülü”ne layık görüldü.
Ödül gecesi
Kanal D’de ekrana gelen “2. Sayfa”ya, “yılın en iyi tartışma magazin progra mı” ödülü verildi. Ödülü, programın haber müdürü Asiye Acar aldı.
Ödül gecesi
“Kariyer onur ödülü”ne layık görülen Grup Gündoğarken’in elemanları Burhan ve Gökhan Şeşen, büyük mutluluk ve gurur duyduklarını söyledi.
Ödül gecesi
Kanal D’de yayınlanan Magazin D programının sunucusu Dilay Korkmaz, ‘yılın en iyi magazin programı sunucusu’ ödülü aldı.
Ödül gecesi
Burcu Biricik “yılın en beğenilen kadın sinema oyuncusu” seçildi.

 

Özel öğrenme güçlüğü

Özel öğrenme güçlüğüÖzel öğrenme güçlüğü nedir, nasıl anlaşılır? Cocukludunya.com Eğitim Danışmanı ve Pedagog Prof. Dr. Norma Razon anlatıyor… #ÇocuklarlaBirÖmür

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False