GeriKeyif Nurgül Yeşilçay'ın sevişme sahneleri olay yaratacak! (Gece filmi fragmanı izle)
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  13
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nurgül Yeşilçay'ın sevişme sahneleri olay yaratacak! (Gece filmi fragmanı izle)

Nurgül Yeşilçay'ın sevişme sahneleri olay yaratacak! (Gece filmi fragmanı izle)
refid:27565241 ilişkili resim dosyası
Abone Olgoogle-news

Erden Kıral´ın yeni filmi 'Gece'de, bir konsomatrisi canlandıran Nurgül Yeşilçay ile ona aşık bira adamı oynayan Mert Fırat’ın sevişme sahneleri çok ses getireceğe benziyor.

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay 'Aşk Kırmızı' filmindeki sevişme sahneleri hakkında:"O sahneleri, yemek sahnesi çekiyormuşuz gibi çektik. Hiç zorlanmadık."demişti. Erden Kıral’ın yönettiği; Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Nur Süer’in başrollerini paylaştığı paramparça olmuş bir ailenin çarpıcı öyküsünü gözler önüne seren Gece filminin konusu şöyle:

İZMİR´E YERLEŞEN 4 ÇOCUKLU BİR AİLENİN DRAMI

Yeni hayatlarına alışamayan babanın evi terk etmesi ve evin ağabeyi Zahit´in de ortalarda olmamasıyla aile dağılır. Ailenin talihsiz kaderinden nasibini almış evin büyük güzel kızı Süsen bu yıkımdan en çok etkilenen kişisidir. Çocukluk aşkı Yusuf ile evlenen Süsen, zamanla Yusuf´un değişen karakteri ve ağır yaşam koşulları nedeniyle aile kurma ümidini kaybeder.. Aralarındaki aşk git gide ümitsiz bir hal almaya başlar ama birbirlerinden de kopamayan çift hayatın onlara çizdiği çarpık yolda her şeye rağmen birlikte yürümektedirler.

Rol aldığı gece adlı filmin galası ve vizyon tarihi ertelenen güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, ' en çok izlenen filmim olacak ' dediği gece filminin gösterim tarihinin önce ertelenip sonra tekrar 14 Kasım’a alınmasına isyan etmiş ve “Vallahi bir b.k anladıysam Arap olayım. Sabır, sabır, sabır.” demişti.

Nurgül Yeşilçayın sevişme sahneleri olay yaratacak (Gece filmi fragmanı izle)

CNN TÜRK’te yayınlanan Afiş programına karılan ve Nefise Karatay’ın sorularını cevaplayan Nurgül Yeşilçay, Erdem Kıral’ın sinema anlayışını beğendiğini ve onunla çalışmayı çok sevdiğini belirtti. İzmirli olduğu için çekimlerde rahat olduğunu söyleyen Yeşilçay bu birliktelikten mutlu olduğunu söyledi. Filmin diğer başrol oyuncusu Mert Fırat ise senaryoyu kendisine Nurgül Yeşilçay’ın gönderdiğini ve projeye bu sayede dâhil olduğunu söyledi.

Nurgül Yeşilçay, canlandırdığı Süsem karakteri için “Arıza” yorumunu yaptı. Canlandırdığı karakteri oynarken zevk aldığını ve özel bir metotla rolüne hazırlandığını söyledi.
Mert Fırat ise canlandırdığı Yusuf karakterinin her an değişebilen bir yapıya sahip olduğunu ve fiziksel şiddet yanlısı bir adam olduğundan bahsetti. Erdem Kıral filmde erkeklerin kadınlar kadar belirleyici olmadığını ve organize olmuş bir kaosu yansıtmaya çalıştığını söyledi.

GECE FİLMİ FRAGMANI (VİZYON TARİHİ 14 KASIM CUMA - 2014)

Filmde ayrıca, Teoman Kumbaracıbaşı, İlyas Salman, Ayça Damgacı, Hakan Yufkacıgil ve Nur Sürer yer alıyor.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle