Kötü Kedi Şerafettin App Store'da zirveye oturdu

Güncelleme Tarihi:

Kötü Kedi Şerafettin App Storeda zirveye oturdu
Oluşturulma Tarihi: Ocak 27, 2016 13:30

5 Şubat’ta sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanan, Bülent Üstün’ün efsanevi karakterinden beyazperdeye aktarılan “Kötü Kedi Şerafettin” vizyondan hemen önce “Şerotor” uygulaması ile Apple Store Entertainment kategorisinde bir numara oldu.

Haberin Devamı

5 Şubat'ta vizyona girmeye hazırlanan Kötü Kedi Şerafettin filminden önce, aplikasyonu konuşuluyor.  

 

Kötü Kedi Şerafettin App Storeda zirveye oturdu
Erdil Yaşaroğlu ve Gökçe Özyol

 

En popüler uygulamalar listesinde 74 numarada olan Şerotor, ana sayfada yeni uygulamalar kısmında da 1. sıraya kadar yükseldi. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği uygulamayı indirip kullananlar arasında filmin yapımcılarından Erdil Yaşaroğlu ve seslendirme ekibinde yer alan oyuncular Okan Yalabık ve Gökçe Özyol da yer aldı. Uygulama kullanılarak 5 gün içinde 50.000’den fazla paylaşımda bulunuldu.

Haberin DevamıAPPLE İLETİŞİME GEÇTİ  

Kötü Kedi Şerafettin App Storeda zirveye oturdu
Bülent Üstün ve Okan Yalabık

 

Şerotor’un gördüğü büyük ilgiden dolayı Apple firmasıfilmin yapım şirketi Anima İstanbul’u da şaşırtarak iletişime geçti ve kısa zamanda kendi başına büyük bir başarıya ulaşan uygulamayı desteklemek istediklerini ifade etti.

 

Kötü Kedi Şerafettin App Storeda zirveye oturdu

 

Yıldız oyunculardan oluşan ve çok konuşulan seslendirme kadrosuyla 2016'nın en çok beklenen filmlerinden biri olan Kötü Kedi Şerafettin’in vizyon afişi de sosyal medyada tanıtıldı.

 

'YETİŞKİNLERE YÖNETLİK ANİMASYON'  

 

Haberin Devamı

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanı ile dikkatleri üstüne çeken film, içeriğiyle “Yetişkinlere Yönelik Animasyon” yapımında Türkiye'de bir ilki gerçekleştirecek. Kötü Kedi Şerafettin hem animasyon kalitesi, hem de sınırsız aksiyon ve komedi anlayışı ile farkını ortaya koymak için vizyona gün sayıyor.

 

Kötü Kedi Şerafettin App Storeda zirveye oturdu

 

Çiftleşme döneminde hem aşkından, hem de mangalından olan bir tekirin neler yapabileceğini traji-komik bir hikâyeyle kafalarımıza kazıyan Kötü Kedi Şerafettin’in etkileyici seslendirme kadrosunda Uğur Yücel, Demet Evgar, Okan Yalabık, Ayşen Gruda, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Gökçe Özyol, Cezmi Baskın ve Yekta Kopan yer alıyor.

 

Haberin Devamı

YURTDIŞINDA DA GÖSTERİLECEK

Kötü Kedi Şerafettin App Storeda zirveye oturdu

 

Türkiye dağıtımı UIP tarafından gerçekleştirilen Kötü Kedi Şerafettin aynı ay içinde Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde de gösterime girecek.

Senaryo uyarlamasını Levent Kazak ve Bülent Üstün’ün beraber yaptığı, yönetmenliğini Mehmet Kurtuluş ve Ayşe Ünal’ın üstlendiği Kötü Kedi Şerafettin Anima İstanbul’un yapımcılığında beyazperdeye aktarılıyor.

BAKMADAN GEÇME!