Kiraz Mevsimi 23. Bölüm izle - Fox TV canlı yayın akışı

Kiraz Mevsimi 23. Bölüm izle - Fox TV canlı yayın akışı

Bir barışık bir küs olan sevimli ikiliden Ayaz, Öykü'nün kaprislerine dayanamaz ve onu sırtladığı gibi götürür. Romantik dizilerin birbirlerine en çok yakışan çiftlerinden Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini üstlendiği Kiraz Mevsimi 24. yeni bölümüyle 13 Aralık Cumartesi akşamı 20.15’de FOX TV'de ekrana geliyor. 23. bölüm 2. fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

Haberin Devamı

Kızkulesi’ndeki sürpriz gece Ayaz ve Öykü aşkında beklenmedik gelişmelere neden olur. Ayaz eski hayatına dönmek için çabalarken, Öykü herkesten ve her şeyden uzaklaşır. Girdiği bunalım sonucu işinden olma, okulundan atılma tehlikesi yaşayan Öykü’nün kahramanı yine, onun telefonlarına dahi çıkmayan Ayaz olacaktır.

Mete, Şeyma’yı baba evine götürür. Ancak bu geri dönüş, özellikle Burcu için beklenmedik sonuçlar doğurur. Burcu-Emre’yle, Sibel- İlker’le bozuşurken; kadınlar bir kız gecesinde, erkekler de bir erkek gecesinde eteklerindeki tüm taşları dökerler.

FOX TV CANLI YAYIN AKIŞI

Öykü, Ayaz’ın ona hala aşık olup olmadığını anlamak için, kız gecesinde Sibel’in ona verdiği taktikleri gün boyu uygular. Mete’yse Ayaz ve Öykü’yü bütün gün birbirine kenetleyecek bir buluşa imza atar.

Bu arada Sibel, Burcu ve Öykü, yan yanayken eve, kimden geldiği belli olmayan özür mesajlı bir çiçek, herkesin kafasını karıştırır. Çiçeği yollayan gizemli kişinin ortaya çıkmasıysa, Öykü’nün hayatını birden bire değiştirecektir.

Haberin Devamı

Depresyona giren Öykü'yü kurtarmak yine Ayaz'a düştü. Kiraz Mevsimi'nin 13 Aralık cumartesi günü yayınlanacak 23. bölümünde Ayaz, Öykü'yü ikna edemeyince onu sırtlayıp götürür ve kırmızı spor arabasına zorla bindirir.

KİRAZ MEVSİMİ 23. BÖLÜM 2. FRAGMANI - 13 ARALIK CUMARTESİ