GeriKeyif Gençlik coşkusu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gençlik coşkusu

Gençlik coşkusu
Abone Olgoogle-news

21 yaş altı gençlerin katıldığı “Genç Bi Şenlik” önceki akşam KüçükÇiftlik Park’ta yapıldı. Şenlikte Mor ve Ötesi, Ceza, Gripin ve Fatma Turgut gibi ünlü birçok şarkıcı ve grup sahneye çıktı.

2013 yılında İstanbul’un köklü liselerindeki öğrencilerin oluşturduğu komite ile hayata geçirilen Genç Bi Şenlik yine birbirinden ünlü isimlere ev sahipliği yaptı. KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenen şenliğe 21 yaş altı yaklaşık 15 bin genç katıldı. Gençler; Mor ve Ötesi, Ceza, Gripin, Fatma Turgut, Dolu Kadehi Ters Tut, Şanışer, Khontkar ve Ece Seçkin sahne performansıyla doyasıya eğlendi. 

 
   

Vakıf Emeklilik’ten “Tatlı Fonlar”Vakıf Emeklilik, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne olan ilgiyi artırmak ve BES fonlarını daha anlaşılır hale getirmek için “Tatlı Fonlar” Projesini hayata geçirdi. Projenin; birikim ve BES’e dair kavramlardaki bilinirliği arttırmasının yanı sıra Türkiye’de finansal okuryazarlık sürecine de katkı sağlaması bekleniyor.Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün öncü şirketi Vakıf Emeklilik, sektörde yeni bir farkındalık projesine imza atarak, finansal okuryazarlığa katkı sağlayacak olan Tatlı Fonlar Projesi’ni hayata geçirdi. Vakıf Emeklilik, Türkiye’de BES’e olan ilgiyi artırmak, tüm BES katılımcılarının emeklilik fonları ile içeriklerinde yer alan piyasa enstrümanlarını basit biçimde kavrayabilmelerini sağlamak adına Türk ve Dünya mutfağının en beğenilen tatlılarından ilham alarak “Tatlı Fonlar” Projesini hazırladı. Katılım, Katkı ve Faizli seçenekleri altında içlerinde birçok finansal enstrümanı bulunduran 16 adet fonu müşterilerine sunan Vakıf Emeklilik, dövize endeksli fonlardan; hisse, altın ve kira sertifikası gibi birçok opsiyonu barındıran fonlara varıncaya dek geniş bir portföyü; tulumba, aşure, revani, şöbiyet, mozaik pasta gibi tatlı isimleriyle eşleştirdi. Proje, Mutfak Sanatları Akademisi’nde influencer’ların katılımıyla Gastronomi Yazarı Sahrap Soysal eşliğinde faizsiz fonlara karşılık gelen aşure yapılarak anlatıldı. (Sponsorlu içerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle