Elijah Wood hayranı olduğu Selda Bağcan'la çalacak

Elijah Wood hayranı olduğu Selda Bağcanla çalacak

Selda Bağcan&Boom Pam ve Wooden Wisdom (Elijah Wood – Turquoise Wisdom) 30 Mayıs Cumartesi günü Life Park’ta düzenlenecek olan Ekşi Fest’15’te sahne alacak.

Haberin Devamı

Türk müzik tarihinin en önemli isimlerinden Selda Bağcan ve Tel Aviv’li surf rock gubu Boom Pam'in bir araya gelerek Selda Bağcan'ın klasikleşmiş parçalarını orkestrayla canlandırdıkları projeleri Selda Bağcan & Boom Pam ile Türkiye’de ilk kez Ekşi Fest’15’te sahne alacaklar.

Wooden Wisdom’un üyesi Elijah Wood hayranı olduğu Selda Bağcan ile aynı sahneyi paylaşacak.

Elijah Wood hayranı olduğu Selda Bağcanla çalacak

Türkiye’de iyi bir dinleyici kitlesine sahip olan, Hollywood yıldızı, Yüzüklerin Efendisi’nin Frodo’su Elijah Wood ile müzik koleksiyoneri DJ Turquoise Wisdom’ın ortak çalışması Wooden Wisdom - DJ Fitz, Grup Ses Beats, hiperaktif İspanyol grup Che Sudaka, Fransız reggae grubu Dub INC., büyük bir şenliği küçük bir sahneye sığdıran La Rue Ketanou, Türkiye’de de belli bir kitle oluşturmuş Beyrut’un blues/rock grubu The Wanton Bishops, Afro-Latin, caz ve dünya müziği’ni renkli ve şiirsel performansıyla buluşturan Carmen Souza ve django, reggae, ska, dub, bratsch, afro-beat ve Anadolu müziğini harmanlayan protest müzik grubu Bandista sahne alacak.

Elijah Wood hayranı olduğu Selda Bağcanla çalacak

Haberin Devamı

Ekşi Fest’15, alternatif müzik sahnesinde ise Tribali, Burcu Tatlıses, Frapan, Cemiyette Pişiyorum, Biz, Ars Longa, 90 BPM, Roadside Picnic, Cem Başak ve Red Bull Warm Up ekibini ağırlayacak.
Sektörün en önemli ödülleri olarak bilinen ACE of M.I.C.E Kongre, Toplantı ve Etkinlik ödüllerinde ‘’En İyi Festival’’ kategorisinde birinci seçilen Ekşi Fest gün boyu sürecek olan müzikle birlikte oyunlar, yarışmalar, sosyal medya ve doğa aktiviteleri ile renkli, eğlenceli, alışılmışın dışında bir festival deneyimi yaşatacak. Bu yıl da Ekşi Fest’15 yazı müjdeleyen iddialı festivallerden biri olacak.

Ekşi Fest’15 aynı zamanda, Tomurcuk Vakfı, Uluslararası Af Örgütü, Yedikule Hayvan Barınağı, Wamos Bien gibi farklı görüşten birçok Sivil Toplum Kuruluşu'nun koşulsuz yer bulabildiği ve katılımcıların görüşlerini dile getirip, eğlenceyle fikirlerini özdeşleştirebildiği en özgür festivallerden biri olma özelliği taşıyor.Haberle ilgili daha fazlası: