GeriKeyif Defne Samyeli'nin 'Son Arzum'u'Paramparça'da ilk kez çaldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Defne Samyeli'nin 'Son Arzum'u'Paramparça'da ilk kez çaldı

Defne Samyeli'nin 'Son Arzum'u'Paramparça'da ilk kez çaldı
refid:29044914 ilişkili resim dosyası

Anchorwoman, yazar ve oyuncu kimliğiyle tanıdığımız Defne Samyeli'nin seslendirdiği 'Son Arzum' şarkısı, dün akşam yayınlanan 'Paramparça' dizisinde ilk kez yayınlandı.

7 yaşından beri şarkı söyleyen Samyeli'nin müzik sevgisi yıllar sonra onu yeniden ele geçirdi. O yaşta TRT İstanbul Çocuk Korosu'na giren ve şarkı söyleyen Samyeli, 1991 yılında Türkiye Güzellik Yarışması'nda üçüncü olmasının ardından kariyerine sunucu, yapımcı ve editör olarak devam etmişti.

Defne Samyeli, kariyerinin ilk dönemlerinde Melih Kibar'la birlikte 'Tek Başına' adında bir albüm çıkarmış, ancak müzik yerine televizyon haberciliğini tercih etmişti.

YILLAR BOYUNCA ŞAN DERSLERİ ALDI

Defne Samyelinin Son ArzumuParamparçada ilk kez çaldı

Yine de 20 yıl boyunca Belkıs Aran, Gül Sabar, Tülay Uyar, Bruce Kolb gibi alanında önemli isimlerden şan dersleri almaya devam eden Samyeli; şimdi bir albüm hazırlığına girişti. We Play etiketiyle yayınlanması planlanan albümün çıkış şarkısı, 70'lerin sonunda Nilüfer'in sesinden duyduğumuz 'Son Arzum'un cover'ı. Dün akşam ilk kez 'Paramparça' dizisinde Dilara'nın koştuğu sahnede çalan şarkı, bugün dinleyicilere sunuldu. ‘Son Arzum’un ve yaz boyunca çıkacak yeni şarkıların aranjmanı; müzisyen ve eğitmen Haluk Polat tarafından yapıldı.

DEFNE SAMYELİ'NDEN SON ARZUM

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False