GeriKeyif Bu hafta 4 film vizyona girecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu hafta 4 film vizyona girecek

Bu hafta 4 film vizyona girecek

Daniel Ragussis'in yönettiği ve başrolünde Harry Potter'dan tanınan Daniel Radcliffe'nin yer aldığı "Köstebek" gerilim meraklılarının ilgisini çekmeye aday. Yavuz Seçkin, Altan Gördüm, Altan Erkekli, Serenay Aktaş, Larissa Gacemer ile Ali Erkazan'ın oynadığı "Yıldızlar da Kayar: Das Borak", işleri ters giden iki kardeşin başlına gelen komik olayları konu alıyor. Renee Zellweger'in başrolünde olduğu Bridget Jones'un Bebeği de bu hafta vizyona girecek.

BRIDGET JONES'UN BEBEĞİ 

Bu hafta 4 film vizyona girecek

 

Sharon Maguire’in yönettiği ve Renée Zellweger, Colin Firth, Patrick Dempsey ile Jim Broadbent’in oynadığı Bridget Jones’un Bebeği (Bridget Jones’s Baby),16 Eylül 2016’da UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Flmcilik tarafından vizyona çıkarıldı. Mark Darcy’den ayrıldıktan sonra Bridget Jones’un mutluluğu pek de planladığı gibi gitmez. Yeniden bekâr biri olarak, Bridget üst düzey haber yapımcılığı mesleğine odaklanmaya ve etrafını eski ve yeni arkadaşlarla çevrelemeye karar verir. Bridget Jones, Jack adında yakışıklı bir Amerikalıyla tanışır. Hamile olduğunu öğrenir, ancak bir sorun vardır: Bebeğin babasının kim olduğundan emin değildir.

 

KALANDAR SOĞUĞU

Bu hafta 4 film vizyona girecek

 

Mustafa Kara'nın yönettiği ve Haydar Şişman, Nuray Yeşilaraz, Hanife Kara ile İbrahim Kuvvet'in oynadığı "Kalandar Soğuğu" izleyici ile buluşacak.
Mustafa Kara'nın Bilal Sert ile birlikte senaryosunu kaleme aldığı film, insan-doğa ilişkisini arka fona alarak kişisel bir mücadeleyi ele alıyor.

 

YILDIZLAR DA KAYAR: DAS BORAK

Bu hafta 4 film vizyona girecekYavuz Seçkin, Altan Gördüm, Altan Erkekli, Serenay Aktaş, Larissa Gacemer ile Ali Erkazan'ın oynadığı "Yıldızlar da Kayar: Das Borak", işleri ters giden ve kurdukları cast ajansıyla küçük çaplı organizasyonlara oyuncu ve dansçı gönderen iki kardeşin, ses getirecek bir projeye imza atmaya karar vermeleri sonrasında başlarına gelen komik olayları konu alıyor.  Yavuz Seçkin'in yıllar önce canlandırdığı tiplemesi "Das Borak"ın sinema versiyonunun yönetmen koltuğunda Levent Görgeç bulunuyor.KÖSTEBEK

Bu hafta 4 film vizyona girecek


Daniel Ragussis'in yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünde Harry Potter'dan tanınan Daniel Radcliffe, Toni Collette, Tracy Letts ile Devin Druid oynuyor. ABD yapımı gerilim türündeki filmin konusu şöyle: Bir FBI ajanı olan Nate, sivil kılığına girer ve bomba tezgahı planlayan bir terörist kumpasını ortaya çıkarmak için beyaz üstünlük yanlısı bir gruba katılır. Parlak ve geleceği olan analist yeni bir kimliğe bürünmenin zorluğuyla karşı karşıya gelirken gerçek prensiplerini korumaya çalışarak beyaz üstünlüğünün tehlikeli yer altı dünyasında yolculuğa çıkar. Fakat Dallas'a ulaşmak için Nate sandığından daha alternatif bir evrene girmek zorunda kalır.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False