GeriKeyif Bu akşam ne yapsak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu akşam ne yapsak?

Bu akşam ne yapsak?
refid:28850780 ilişkili resim dosyası

Günün en iyi 5 etkinliği için önerilerimiz aşağıda.

Bu akşam ne yapsak
AŞK VE FAŞİZM
Garajistanbul, 20.30

Galataperform'un yeni oyunu Aşk ve Faşizm, Yeni Metin Yeni Tiyatro Projesi kapsamında bir araya gelen 4 yazarın metinlerinin birleşmesinden oluşuyor. Oyunlarında yeni metinleri, yeni sahneleme teknikleriyle birleştiren Yeşim Özsoy Gülan, Genel Sanat Yönetmeni olduğu Galataperform’un "Yeni Metin Yeni Tiyatro Projesi" kapsamında çalıştığı yazarlardan Gianina Carbunariu (Romanya), Linda McLean’i (İskoçya) ve Helena Tornero’yu (İspanya) Aşk & Faşizm başlığı altında bir araya getiriyor. Etkinliğin bilet fiyatları 28.50- 45 TL arasında.

Bu akşam ne yapsak

Bu akşam ne yapsak
YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ
BKM Mutfak Sahne, 21.30

2011 yılının Mayıs ayında kurulan Yüzyüzeyken Konuşuruz, başta sadece genç bir şarkı yazarının video kamerayla kaydedip yayımladığı şarkılarından oluşan bir projeydi. Sonrasında insanların yayınlanmış olan şarkılara yoğun ilgi göstermesi, projenin internette oldukça yüksek bir şekilde ses getirmesinin ardından Kaan Boşnak, grubun elektro gitaristi Engin Sevik ile beraber güç birleştirme kararı aldı. Kemik kadrosu Kaan Boşnak ve Engin Sevik'ten oluşan Yüzyüzeyken Konuşuruz'un orkestrasında üç yıllık sahne süreçlerinde birçok isim yer aldı. 2013 Eylül'ünde Fono Müzik'ten "Evdekilere Selam" albümünü yayımladılar. Konserin bilet fiyatı 34 TL.

Bu akşam ne yapsak
ŞEY
Tatavla Sahnesi, 20.30

Bi’Takım Oyuncular Ekibi, Türev Sarıkurt'un Şey adlı komedi oyununu sahneye koyuyor.Küçük bir Ege kasabasında geçen bir hikaye olan ‘Şey’in konusu şöyle:
Her şey tarlada Antik Yunan'dan kalma bir heykelin bulunmasıyla başlar.Heykeli bulan köylüden tutun baş komisere, bakkaldan tutun kaymakama kadar herkesi bir telaş alır. Alır almasına ya, gerçek, aslında oralarda başka bir yerdedir. 'Gerçek yaşam tüm bunların yanında gözden kaçanlardır.' dedirten bir hikaye bizim hikayemiz. 20.30’da başlayacak olan oyunun fiyarı 23 TL.

Bu akşam ne yapsak

Bu akşam ne yapsak
DENİZ TİPİGİL
KadıköySahne, 21.30

NuSoul, R&B ve rock tınılarını bir arada toplayan Deniz Tipigil ilk albümü Deli Damla ile 27 Nisan'da KadıköySahne'de çalıyor. Rock'ın asiliğini ve R&B'nin nüktedanlığını kendi dilinde buluşturan, derdiyle dans eden bir ozanın hali... 20 Nisan’da raflarda yerini alan Deniz’in ilk albümü Deli Damla’nın yapımı Weplay’e, prodüksiyonu da Deniz Tipigil, Barış Kıratlı, Hakan Caneroğlu ve Selim Bayındır'a ait. Konserin bilet fiyatı 28.50 TL.

Bu akşam ne yapsak

Bu akşam ne yapsak
PARAMPARÇA
Star TV, 20.30

Bu akşam dışarı çıkmak istemeyip evde olacaklara tavsiyemiz, başrollerini Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın paylaştığı ‘Paramparça’ dizisi… Bu akşamki bölümün konusu şu: Aşık olduğu kız arkadaşı Müge’yi yalıya getiren ve onunla baş başa bir hafta sonu geçirmeyi planlayan Ozan, Müge’nin gizlice içkisine attığı ilaçla kendinden geçer. Ozan’ı bulan dedesi Rahmi Bey ona kötü haberi verir: Müge yalıyı soyup kaçmıştır. Tuzağına düştüğü Alev’in yalanını ortaya çıkarmak için her yolu deneyen Cihan, Gülseren’in kendisine inanmaması karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Gülseren’e duygusal bir konuşma yapan Cihan, “Sevmek, teslim olmaktır” sözleriyle adeta bir aşk dersi verir.

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

Bitcoin ve Ethereum ne kadar?

False